2015 vasario 10
Kategorijos: Uncategorized

Neseniai buvo atlikta apklausa, kuri atskleidė didelius dalykus apie tai, kiek žmonių ir kaip švenčia Valentino dieną, ką perka dovanų ir už kiek. Nieko skandalingo, tikrai – išsiaiškinta, kad žmonės švenčia, perka saldainius, gėles. Kaip ir visur. Tačiau keli klausimai buvo keistai įdomūs. Pasirodo, kad virš 40 proc. šventę planuoja telefonu, o 16 proc. – per telefono programėles ieško Valentino dienos dovanų.

Kad telefonu galime nupirkti dovaną, mes jau žinojome. Nekalbant jau apie tai, kad ir pats telefonas gali būti labai smagi dovana. Tačiau telefonas gali pagelbėti sukuriant mažą, bet malonią personalinę dovaną. Juk širdį paglosto dėmesys, ar ne? Galiausiai, telefonas gali išgelbėti iš nemalonės tada, kai supranti, kad pamiršai Valentino dieną ir reikia kažką greitai sugalvoti. Tam tereikia turėti kelias tinkamas programėles.

Programėlė „Ink Cards“ leidžia sukurti ir persiųsti paštu asmeninį sveikinimą – atvirutę tiesiai iš išmanaus. Programėlė nemokama – ją parsisiųsti gali tiek „iOS”, tiek „Android“ telefonų savininkai. Sako, sukurti mobilų atviruką net ir pirmą kartą parsisiuntus programėlę labai paprasta, o ir trunka vos 5 minutes.

Kaip tai veikia? Paprasčiausias variantas – jums tiesiog reikia pasirinkti nuotrauką ir jai pritaikyti sveikinimo tekstą.  Jei dėl jaudulio nekyla jokios genealios kūrybinės mintys arba, atvirkščiai, norite kažko įmantresnio, galite pasinaudoti specialiomis formomis, kurios leidžia „paturbinti“ nuotrauką įvairių spalvų tonais, efektais ir pan.

Jei tiesiog išsiųsti nuotrauką pasveikinimui atrodo per paprasta, galima rinktis programėlę „PicsArt“. Pasirinkus piešimo funkciją, labai lengva ant balto popieriaus lapo nupiešti ar parašyti meilės prisipažinimą, o gal net sukurpti už širdies griebiantį poezijos posmą.

Beje, ši programėlė, kaip ir anksčiau minėtoji, leidžia redaguoti nuotraukas, joms pridėti įvairių efektų. Kad ir kokį būdą pasirinksite – piešti ar kurti sveikinimą iš nuotraukos – sveikinimą galėsite išsiųsti tiesiai į meilės objekto „Facebook“ paskyrą. Jei norėsis slaptumo – tuomet el. paštu.

Jei atvirutės per maža jausmams išreikšti, visuomet galima pasveikinimą įrašyti balsu. Tam yra nemažai programėlių, viena iš jų – „Tape-a-Talk“. Su ja galima įrašyti foninį garsą, kažką sudainuoti, padeklamuoti ar tiesiog pasakyti sveikinimą. Sukurtą sveikinimą galime išsiųsti el. paštu, įkelti į FTP ar „Dropbox“ saugyklą.

Telefonas, o tiksliau – internetas jame, gali pagelbėti ir be programėlių. Visuomet galima pasitikrinti, kas šaunaus vyksta įvairiuose miestuose apsilankius puslapyje renginiai.kasvyksta.lt/ ir pakviesti savo simpatiją į koncertą ar vakarėlį. Norite ramiau – lyskite į www.restoranai.lt ir užsakykite pasibuvimą su skaniu maistu. Galiausiai – visi telefonai su internetu turi galimybę jungtis prie „Google“. O „Google“ padės visuomet ir visiems.

Kaip jūs ketinate sveikinti savo simpatiją Valentino dienos proga?

2014 gruodžio 17
Kategorijos: Visa kita

Kelionė namo, pas senelius, giminaičius ar draugus yra neatsiejama kalėdinio laikotarpio dalis. Transporto pilna visuose Lietuvos kampeliuose. Daliai mūsų tenka pariedėti ne vieną valandą ir ne dvi, ypač jei važiuojame traukiniu ar autobusu.

Kad laikas neprailgtų, kiekvienas jį leidžiame savaip – žiūrime pro langą, skaitome knygą, kalbamės su greta sėdinčiu ir, be abejonės, maigome telefoną. Jei laiką ketiname leisti būtent su juo, svarbu išvengti momento, kai įsijungi ekraną ir ištinka tas pasimetimas – „o ką aš norėčiau įsijungti?“. Visi žaidimai išmėginti, muzika atsibodus, nuotraukos matytos – kitaip sakant, niekas širdžiai nemiela.

O kai širdžiai nemiela per Kalėdas, tikrai negerai. Patarsime – pamėgink kažką naujo, kad ir tai, kas buvo populiaru šiais metais ir ko, gali būti, pats dar neišbandei, nepamatei.

Štai „Google Play“ suskaičiavo, ką žmonės telefonais labiausiai siuntė šiais metais:

Žaidimai

Populiariausiu šių metų žaidimu telefone, gal ir nekeista, tapo labai elementarus, bet labai užkabinantis „Candy Crush Saga“. Antrasis sąraše –Don‘t Tap the White Tile“, reikalaujantis reakcijos spaudant juodus pianino klavišus. Trečias populiariausias – „Candy Crush Saga“ atitikmuo „Farm Heroes Saga“, ketvirtoje – vandalų žaidimas „Subway Surfers“, kur pripaišius sienas dažais, reikia kiek galima greičiau bėgti nuo apsaugos. Jei labiau patinka kautis, o dar esi neabejingas seniesiems laikams, tuomet tiks penktoje vietoje esantis „Clash of Clans“.

Mokomosios programėlės

Tarp švietimui ir edukacijai skirtų programėlių populiariausia buvo „Duolingo“. Ji padeda greičiau išmokti vokiečių, prancūzų, ispanų, portugalų, italų ar kitą kalbą. Tarp socialinių programų karaliavo „Facebook“, tarp muzikos – radijas internete „Pandora“. Pramogoms skirtų programėlių sąraše pirmoji buvo „Netflix“, kuri leidžia peržiūrėti filmų ir TV serialų epizodus telefone (Lietuvoje jie neveiks). Mėgstantys keliauti patogiau, naudojosi „TripAdvisor“ patarimais, o fotografijos mėgėjai dažniausiai rinkosi „Flipagram“, kuri leidžia sumiksuoti turimas nuotraukas su gražiu muzikiniu užtaisu.

Šiais metais, beje, pastebimas sveikam gyvenimo stiliui išlaikyti skirtų programėlių pomėgis. Tarp jų į mobiliuosius labiausiai siuntėmės „MyFitnessPal“, nes tai buvo patogiausias įrankis skaičiuoti maisto kalorijas ir sėkmingai mesti svorį.

Knygos

Labiausiai skaityta knyga iš „Google Play books“ buvo bestseleris „The Fault in Our Stars“ („Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“) apie dviejų jaunuolių meilę. Toliau rikiuojasi „Fifty Shades of Grey“ („Penkiasdešimt pilkų atspalvių“), „Divergent“ („Divergentė“), „Twelve Years a Slave“ („Dvylika vergovės metų“) ir „Divergentės“ tęsinys „Insurgent“ („Insurgentė“). Jei vis tik tingisi skaityti, galima pažiūrėti ir visus pagal šias knygas sukurtus filmus, iš kurių „Dvylika vergovės metų“ pelnė net tris Oskarus.

Nors Lietuvoje „Google Play“ paslauga „Play Movie & TV Shows” neprieinama, įdomumo dėlei galima paminėti, kad labiausiai žiūrėtas filmas telefone šiais metais buvo mums visiems gerai žinoma „Disney“ pasaka „Frozen“, o jos garso takelis tapo labiausiai telefone klausomu metų albumu. Beje, šis garso takelis tapo toks populiarus, kad filmo režisierei Jennifer Lee netgi teko apgailestauti dėl kilusio pamišimo ir to, kad ištisus metus teko klausyti šių vaikiškų dainų.

Ką telefone keliaudamas veiki pats? Ką rekomenduotum kitiems?

2013 gruodžio 23
Kategorijos: Visa kita
Raktažodžiai: ,

Norėdami pabrėžti išskirtines vyrų savybes, juos lyginame su įvairiausiais gyvūnais. Jei vyras drūtas ir galingas, jis stiprus kaip jautis, jei bebaimis – drąsus kaip liūtas, jei lieknas – plonas kaip sliekas, o be atsako aklai įsimylėjęs yra tapatinamas su ilgaausiu arklio pusbroliu.

Didžiųjų švenčių išvakarėse stebint irzlius, po prekybos centrus siautėjančius ir dovanas medžiojančius vyrus, vaizduotė įbruka dar vieną palyginimą – įsiutę kaip buliai.

Gal dėl to kalta raudona Kalėdų spalva, verčianti juos niršti? Mokslininkai jau seniai įrodė, kad koridos bulius erzina ne spalva, o nuolatinis matadoro skraistės plevėsavimas. Vyrams šia skraiste tampa dėl pasirengimo šventėms atsirandančios papildomos prievolės. Jos iš dienotvarkės išstumia jų pamėgtus vakaro seansus, pas vyriškosios psichologijos mokslų daktarą p. Krepšinį.

Vyrai iš prigimties yra pragmatikai, todėl priremti į kampą, jie ieško greito ir logiško sprendimo, kuris gali slėptis jų pačių kišenėje. Ten, raminančiu ekrano mirktelėjimu, apie skubią pagalbą informuoja išmanusis telefonas.

Kas kelia vyrams šventinį irzulį ir kaip čia gali pasitarnauti telefonas:

Planavimo įgūdžių stoka

Kai norima pasivyti skubantį Kalėdinį karavaną ir nepamiršti pasveikinti nei vieno iš plačiosios giminės rato, planavimas tampa labai svarbus. Šią problemą išspręs „Christmas Planner“ programėlė. Ji turi patogią ir suprantamą užduočių planavimo platformą su įdiegtais priminimais, kurie taps vyro vidiniu balsu, pačiu tiesiausiu keliu vedančiu link dovanų žmonai ir uošvei.

Kalėdų senelio atributai

Nuosavos barzdos priežiūra vyrams kelia didelį galvos skausmą, jau nekalbant apie įkyriai prie smakro limpantį, savadarbį vatos papuošalą, paverčiantį juos išsiilgtu Kalėdiniu personažu. Su „Android“ programėle „Video Calls With Santa“, vata liks pirmosios pagalbos vaistinėlėje, vyrai galės toliau puikuotis savo natūraliu grožiu, o mažieji galės nuolatos bendrauti su Kalėdų seneliu. Programėlė lengvai valdoma, senelis gali pagirti klusnius vaikus ar sudrausminti neklaužadas. Taip pat galima įrašyti  norimą tekstą, kurį raudonskvernis senolis papasakos jūsų atžaloms.

Šventinių filmų košmaras

„Vienas namuose“, „Kietas riešutėlis“ ar „Išprotėjęs profesorius“ – tai tik dalis „tradicinio“ kalėdinio kino. Vyrai yra ištvermingi ir gali išdidžiai įveikti lengvai pajuodusį Kalėdinį kalakutą, tačiau  aštuonios iš eilės rodomos „Vienas namuose“ serijos, tampa jau nebepakeliama kančia. Programėlė „The Off Button“ siūlo išsigelbėjimą. Ji turi 367 skirtingus infraraudonųjų spindulių kodus, kuriuos galima pritaikyti prie bet kurio televizoriaus ir jį išjungti. Naudotis ja labai paprasta, nes telefonas ima veikti kaip jūsų asmeninis nuotolinio valdymo pultas. Programėlė veikia su visais „Android“ telefonais, turinčiais infraraudonųjų spindulių jungtį. Nebesvarbu, kur ar pas ką svečiuojatės, nuo šiol galite tarti tvirtą NE pabodusiems filmams, nelaukdami aplinkinių pritarimo ir malonės.

Šventinės logistikos sumaištis.

Automobilio vairavimas per šventes, vyrams yra taip pat nesuprantamas reiškinys, kaip vietnamietiškas „Rolekas“ ar Moldovoje pagamintas „Faberžė“ kiaušinis. Kaip išspręsti dilemą, kai reikia aplankyti visus giminaičius ir draugus, o atsisakyti jų mandagiai siūlomo Kalėdinio vyno, yra nepagarba ir įžeidimas. Pasiūlysite naudotis taksi paslaugomis? Bėda ta, kad išsikviesti taksi per Kalėdas yra dar sunkiau, nei laimėti loteriją neturint bilieto. „eTAKSI“ likviduoja ir šį įsiūčio sukėlėją. Programėlė veikia visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose. Keli paspaudimai ir jūsų užsakymas automatiškai pasiekia arčiausiai esančius taksi vairuotojus. Iškvietimas bei trumposios žinutės užsakymui patvirtinti yra nemokami. Programėlė yra puikiai įvertinta vartotojų (4,6 iš 5 balų).

Vyrai yra mūsų stiprioji lytis, tačiau net ir jiems prireikia pagalbos, sprendžiant šventinius rebusus. Gavę teisingus atsakymus, jie iš nervingų bulių tampa paslaugiais šiaurės elniais, su malonumu tempiančiais savo mylimą šeimyną apsnigtų Kalėdų link.

2012 gruodžio 11
Kategorijos: Paslaugos


Turim gerą naujieną kauniečiams! Naujausias ir daugiau galimybių siūlantis mūsų salonas veikia prekybos centre „Savas“ Kaune, Savanorių pr. 346. Šią naujieną „Savo“ lankytojams skelbė kalėdinis „Tele2“ elnias, pažįstamas iš TV reklamų. Jis, kaip dera elniui, spėriai aplakstė visą prekybos centrą ir jo lankytojus kvietė išbandyti interaktyviojo salono galimybes.

Kuo šis naujasis „Tele2“ salonas ypatingas? Nuo savo pirmtakų jis skiriasi interaktyvia siena, kurioje pristatomi pabandymui skirti išmanieji telefonai ir yra įrengti didžiuliai skystųjų kristalų ekranai. Šiuose bus rodomos linksmosios „Tele2“ bei mobiliųjų telefonų gamintojų reklamos ir kita naudinga informacija. Salos atidarymo dieną visi, užsukę pasižvalgyti, gavo progą „pačiupinėti“ ir išbandyti „Nokia“, LG, „Samsung“ ir „Huawei“ telefonus. Salone galima išbandyti net 12 naujausių telefonų modelių.

Naujasis salonas taip pat pasitinka atsinaujinusiu dizainu – jis šviesesnis ir spalvingesnis, o sienas puošia didžiulės aplikacijos ir plakatai. Visus, apsilankiusius salone šventiniu periodu, pasitiks kalėdiniai vaizdai. Vėliau sienas puoš mėgstami „Pildyk“ ir „Tele2“ reklaminių serialų herojai.

Atidarymo dieną visi, tapusieji „Tele2“ klientais, ne tik džiaugėsi kalėdinėmis akcijomis, bet ir buvo apdovanoti įvairiais „Tele2“ suvenyrais.

Jei apsilankysite PC „Savas“, kviečiame užeiti. Primename, kad artėja Kalėdos, o salone rasite gerų akcijų ir nuolaidų. Tad visai gali būti, kad ne tik nustebsite pamatę naujovišką „Tele2” saloną, bet ir apsidžiaugsite radę, ką per šventes būtų galima padovanoti mylimam žmogui, šeimos nariui, draugui, giminaičiui ar sukaktuvininkui.

Daugiau nuotraukų iš salono atidarymo rasite mūsų „Facebook“ puslapyje.