2016 vasario 28
Kategorijos: Paslaugos

Vienas smagiausių dalykų turint išmanųjį telefoną yra kas mėnesį išbandyti begalę naujų programėlių. Kai kurios jų būna naudingos, kai kurios įdomios daugmaž valandą, tačiau pasistengėme ir vėl surinkome jums įdomiausius vasario mėnesio atradimus, vertus vietos telefone.

Vasaris, nors ir trumpiausias metų mėnuo, buvo kaip niekad gausus naujovių ir tarsi prisnigo naujų programėlių, todėl pateikiame šešias jų – nuo galimybės pamatyti socialinius tinklus žvaigždės akimis iki pagaliau tikrai patrauklaus, įdomaus ir naudingo žingsnių skaičiuoklio. Viskas vienoje vietoje ir tik „Tele2“ bloge.

Being

Ne tik vaikystėje, bet ir paaugę dažnai galvojame, kaip puiku būtų bent dieną pabūti žvaigždės kailyje ir pagyventi jų gyvenimą. Deja, kol nėra tokio realybę ir erdvėlaikį iškreipiančio prietaiso, bet programėlė „Being“ leidžia panaršyti po „Instagram“ garsenybių akimis.

Tereikia prie programėlės prisijungti naudojant savo „Instagram“ paskyrą ir „Being“ atskleis paslaptingą garsenybių pasaulį. Beyonce, Lady Gaga ar Kim Kardashian? Patekite į jų „pasaulį“ ir pamatykite „Instagram“ naujienų srautą tokį, kokį mato įžymybės.

Kaip tai apskritai veikia? Ne paslaptis, jog galima lengvai pamatyti, ką seka ir mėgsta įvairūs „Instagram“ vartotojai, tad „Being“ tiesiog sugeneruoja nuotraukų srautą iš puslapių ir paskyrų, kurias seka pasirinkta garsenybė.

Nemokamai parsisiųskite kol kas tik iOS

Movesum

Nusibodo įprastos per dieną nueitų žingsnių programėlės, kurios pateikia tik abstraktų skaičių? Pamirškite jas, nes dabar turime „Movesum“, kuri nueitus žingsnius paverčia sudegintomis kalorijomis ir tuomet suskaičiuoja, kiek skanėstų ar tam tikrų daržovių tai atitinka.

Kodėl mums taip patiko „Movesum“? Tiesiog braukiant per ekraną galite matyt,i kiek spurgų, bulvyčių, vyno, alaus ar įvairių kitų „nedidelių nuodėmių“ sau galite leisti už per dieną nueitus žingsnius. Puikios grafikos programėlė taip pat leidžia nusistatyti ir norimą dienos žingsnių tikslą.

Nemokamai parsisiųskite iOS arba Android

Everalbum

Neseniai rašėme apie tai, ką reikėtų daryti pirmiausiai, jei telefone kritiškai sumažėja laisvos vietos, ir apie „Google Photos“, o „Everalbum“ siūlo labai panašų sprendimą. Programėlė leidžia nemokamai į debesiją patalpinti visas jūsų nuotraukas, vaizdo įrašus ir socialinių tinklų paskyras.

Prijunkite savo „Facebook“, „Instagram“ ar „Dropbox“ paskyras ir programėlė automatiškai išsaugos ir nuotraukas ne tik iš telefono, bet ir šių tinklų. Kaip ir „Google Photos“, jei norėsite išsaugoti nuotraukas ar vaizdo įrašus itin aukšta kokybe, teks pagalvoti apie „premium“ planą ir mokėti 9,99 dolerius per mėnesį, tačiau, jei užtenka tiesiog gan aukšta kokybe išsaugoti nufotografuotas akimirkas, problemų kilti neturėtų.

Nemokamai parsisiųskite iOS arba Android

94 %

Labai paprastas žaidimas „94%“ padės pamatyti, ar mąstote stereotipiškai. Kiekviename žaidimo lygyje gaunate trumpą teiginį, sakinį arba nuotrauką ir turite atspėti, apie ką galvojo ar ką matė tam tikra dalis žmonių. Taip spėliojate, kol užsipildo visos dėžutės ir surenkate 94 proc.

Kartais tereikia atspėti keturis ar penkis dalykus, o retkarčiais reikės ir šiek tiek pavargti, galvojant, apie ką mąstė tas vienas procentas apklaustųjų.

Šis žaidimas yra toks paprastas ir elementarus, jog įtrauks nuo pirmos akimirkos. Sunku ir sustoti, galvojant, „kas yra žalia“ ar su kuo kitiems žmonėms asocijuojasi žvaigždė.

Nemokamai parsisiųskite iOS arba Android

IntoLive

Prisimenat tas stebuklingas nuotraukas „Hario Poterio“ filmuose? Ne, tokių atspausdinti dar nepavyks, tačiau su „IntoLive“ įvairius savo vaizdo įrašus, „gifus“ dabar galite paversti į gyvas nuotraukas. Programėlė, kadangi dar pasiekiama tik „iPhone“ turėtojams, puikiai tiks neturintiems naujausio „iPhone 6S“, kuriame tokia „gyvų nuotraukų“ technologija jau būna įdiegta.

Nemokamai parsisiųskite kol kas tik iOS

2016 sausio 28
Kategorijos: Paslaugos

„Nauji metai – naujas aš“, – sausio pirmąją dažnas pasakome sau ir pradedame planuoti, kaip tobulinsime save, sportuosime ar bent jau pradėsime nešvarius drabužius dėti į skalbinių dėžę, ne šalia jos. Ir visgi dažnai maždaug vasario viduryje noras keistis kažkur išgaruoja – panašiai kaip šioje parodijoje.

Tačiau viskas įmanoma, jei yra kas nors, vis skatinantis laikytis asmeninių tikslų – tam atrinkome penkias geriausias asmeninio tobulėjimo programėles, kurias pavyko rasti internete. Geresniam miegui, sportui ar smegenų mankštai – visas sąrašas vienoje vietoje. Tereikia jas parsisiųsti ir bent jau pirmas žingsnis bus padarytas.

Miegui: Sleep Cycle Alarm Clock

Retas kuris gali laiku atsibusti be žadintuvo ar kelių. Vis atidedame ir atidedame tą įkyrų garsą ir vartomės lovoj, kol tenka paskubomis išbėgti iš namų vis dar neatsibudusiems. Išeitis yra – miego ciklus sekantis žadintuvas.

Programėlė naudoja telefono mikrofoną ir naktį klauso jūsų, pagal tai sprendžia, kurioje miego ciklo fazėje esate ir pažadins tuomet, kai miegas bus negilus. T. y. šis žadintuvas prisitaiko prie asmeninio miego rėžimo ir padeda lengviau atsikelti ryte. Nebijokit, tikrai nepramiegosit – išbandėm.

Nemokamai parsisiųsti iOS arba Android

Susikaupimui: Headspace

Dažnai patiriame įvairaus streso, sunku susikaupti ar vis pamirštame dalykus (kartais, net kur einame). Nemokama „Headspace“ programėlės versija siūlo padėti išspręsti šias problemas ir siūlo 10 trumpų sesijų. Vos 10 minučių per dieną, klausant ramaus balso britišku akcentu, vedančio į vidinio chi paieškas.  Jei nepatinka klausyti kitų, galima rinktis ir neįgarsintas sesijas. „Headspace“ – trumpa meditacija, kai jos prireikia.

Nemokamai parsisiųsti iOS arba Android

Protui: Elevate Brain Training

Ar dažnai užduodate sau klausimą, jog nesate toks protingas, koks norėtumėte būti? Pasirodo, kad galima treniruoti ir savo smegenis. „Elevate Brain Training“ lavina atminties, supratimo, matematinius ir kitus gebėjimus tyrimais patvirtintų žaidimų pagalba.

Tik įsijungus programėlę reikės atlikti trumpą testą, kuris parodys dabartinį jūsų lygį įvairiose srityse ir programėlė kartu su jumis nuspręs, ką reikėtų tobulinti. Nemokama versija siūlo 35 žaidimus smegenų treniravimui, o norintiems daugiau siūlomos papildomos lavinimosi programos.

Nemokamai parsisiųsti iOS arba Android

Tobulėjimui: Duolingo

Ar jūs esate vienas iš tų žmonių, kurie penkerius ar daugiau metų mokykloje mokėtės užsienio kalbų ir išmokote tik pasakyti „aš nesuprantu“ ir savo vardą? Na, galima pasiteisinti nebent tuo, kad dar nebuvo „Duolingo“.

Nemokama programėlė siūlo metodiškai patikrintą būdą išmokti įvairių užsienio kalbų – ispanų, italų, olandų, prancūzų, vokiečių ar švedų. Pasirinkimas nuolat auga, jei tik sugebėsite tam skirti bent 10 minučių per dieną („notification“ funkcija pamiršti neleis!).

Visiškai nemokamai parsisiųsti iOSAndroid ir net Windows

Sportui: Nike+ Training Club

Vis pažadat sau pradėti sportuoti, bet taip ir nenueinate iki sporto salės? Ką gi, sprendimas jau čia – nemokama „Nike+ Training Club“ programėlė tiesiog kupina įvairių mankštos programų. Jas veda specialūs „Nike“, o kartais netgi ir pasaulyje žinomi sporto treneriai.

Pasirenkame norimą mankštą, parsisiunčiame vaizdo įrašus ir sportuojame su asmeniniu treneriu namuose –be galo paprasta, reikia tik pradėti.

Nemokamai parsisiųsti iOS arba Android

2015 birželio 04
Kategorijos: Visa kita

Mūsų išmanieji, niekas nepaneigs, tikrai gali daug, tad laisvai rastume šimtus programėlių, skirtų būtent sportui. Tačiau jos gali tik tai, ką gali pats telefonas, ir suskaičiuos nebent apytikslį jūsų įveiktą atstumą, greitį, laiką bei vidutinį sudegintų kalorijų skaičių.

Pasiekti geresnių ir efektyvesnių rezultatų jums padės išmanieji įrenginiai sportui. Nuo kojinių su jutikliais iki kalbančio jogos kilimėlio. Čia rasite viską, kas per pastarąjį pusmetį sudrebino sporto pasaulį ir padės gyventi sveikiau.

Sportinės apyrankės

Dauguma išmaniųjų laikrodžių su jutikliais jau dabar fiksuoja jūsų širdies ritmą ir kraujo spaudimą. Daugiausiai į sportą orientuotas naujasis „Apple Watch“, tačiau ne visiems reikia brangaus ir išmanaus laikrodžio. Todėl galite rinktis sportinę apyrankę, dar kitaip vadinamą aktyvumo asistentu.

Apyrankes–laikrodžius šiuo metu gamina ir technologijų lyderiai: „Samsung“, „LG“ bei „Sony“, kurių gaminiai yra kiek pigesni už „Apple Watch“. Bene geriausi šiuo metu rinkoje esantys aktyvumo asistentai yra „Fitbit“, „Jawbone“ ir „Misfit“. Beveik visus juos išbandyti, apžiūrėti ir už patrauklią kainą įsigyti galite didžiuosiuose „Tele2“ salonuose.

Šios apyrankės fiksuoja, kiek žingsnių per dieną padarote, kokį atstumą nueinate ar nubėgate, kiek kalorijų sudeginate.

Išmanesnės gali skaičiuoti netgi užliptų laiptų skaičių, miego ciklą (padės atsibusti jūsų organizmui tinkamu laiku), primins, kad nepamirštumėte išgerti vandens ar per ilgai neužsisėdėtumėte.

Išmanus jogos kilimėlis „SmartMat“

Tai tikrai neįprastas jogos kilimėlis, kurį pasitiesiate sporto salėje. „SmartMat“ suderintas su mobiliąja aplikacija stebi jūsų kūno padėtį ir sprendžia, ar teisingai atliekate pasirinktą pratimą.

Kilimėlis matuoja, ar teisingai padėjote koją, ar jūsų kelis sulenktas tinkamu kampu ir t.t., o jei ką nors visgi darote ne taip – tuoj pat pateikia jums garsinį komentarą, ką turėtume daryti kitaip.

Išmanusis dviračio pedalas „Connected Cycle“

Šis išmanusis dviračio pedalas ne tik matuoja įprastus rodmenis – greitį, sudegintas kalorijas, bet ir fiksuoja jūsų maršrutą, įveiktų įkalnių ar nuokalnių statumą. Na, o jei jūsų dviratis atsidurtų pavojuje ir kas nors ketintų jį pavogti – iškart gautumėte įspėjimą į savo telefoną. GPS lokatorius padės ir greičiau susekti vagį.

Miego sensorius „S+“

Šis sensorius sugeba fiksuoti jūsų miego parametrus be jokių papildomų priedų, apyrankių ar ko kito, ką turėtumėt patys užsidėti. Pastatykite prietaisą prie lovos ir jis automatiškai pradės fiksuoti jūsų kvėpavimo dažnį, krūtinės judėjimą, aplinkos sąlygas ir kita.

Galiausiai, išanalizavęs visus duomenis, šis įrenginys pateiks išvadas, kas daro teigiamą ar neigiamą įtaką jūsų miegui bei patarimus, kaip pagerinti miego būklę.

Dviratininko liemenė „Visijax“

Apie šią apsauginę liemenę turėtų išgirsti kiekvienas dviratininkas. Jos priekyje ir nugaroje sumontuotos 23 ryškios LED lemputės, kurios ne tik didina dviratininko matomumą, bet ir nurodo kitus veiksmus.

Jei ketinate sukti ir pakeliate ranką, lemputės pradės šviesti, perspėdamos apie šį jūsų veiksmą, o jei stabdote, LED šviesos ant jūsų nugaros, beveik kaip automobilyje, taip pat informuos kitus eismo dalyvius apie šį ketinimą.

Sportinės kojinės „Sensoria“

Tai nėra paprastos kojinės, skirtos avėti su sportiniais bateliais. Jose įmontuoti jutikliai fiksuoja kojos padėjimą, bėgimo intensyvumą, greitį, nuotolį ir dar daugiau. Surinkti duomenys iškart keliauja į programėlę jūsų išmaniajame ir apdorojami taip, kad matytumėte savo pažangą ar patarimus, ką reikėtų daryti kitaip.

2014 balandžio 17
Kategorijos: Produktai

Atšyla oras ir pakyla noras… bėgti laukais. Galbūt dėl to, o galbūt dėl visai kitokių objektyvių sveikatos ir grožio priežasčių sveikuoliški užsiėmimai – bėgimas, vaikščiojimas, dviračiai ir pan. – tampa mėgstamiausiu laisvalaikio praleidimo būdu vis didesniam skaičiui žmonių. O kur susidaro masės mėgėjų, ten pritaikomos ir technologijos. Jos yra ne tik tam, kad mūsų gyvenimą padarytų paprastesnį, bet ir kokybiškesnį – sportas ir aktyvus laisvalaikis yra būtent tai. Taigi, startas!

Išmaniosios apyrankės

Sprendžiant iš „Facebook“ sieną marginančių draugų įrašų, daugelis ne tik mėgsta bėgioti ar važinėti dviračiu, bet ir rezultatais – kilometrais, sudegintomis kalorijomis – mobiliųjų telefonų pagalba dalintis socialiniuose tinkluose. Stebėti savo rezultatus nėra blogai, juk tai puiki motyvacija siekti daugiau, o tikslesniems sportinių rezultatų matavimams galima pasirinkti ir būtent tam skirtus technologinius daikčiukus, pavyzdžiui apyrankes.

Vieni iš tų nepamainomų įrenginių sportuojantiems yra apyrankės „Fitbit“.  Patys gamintojai teigia, kad jų apyrankės bet kokią sportinę veiklą paverčia smagiu užsiėmimu. Nes sportuojama jau ne šiaip sau, o užsibrėžus tikslus, kuriuos galima analizuoti pasitelkus spalvingas ir informatyvias diagramas. Kadangi apyrankė yra suderinama tiek su išmaniaisiais telefonais, tiek su kompiuteriais, savo rezultatus galima analizuoti kada panorėjus ir, be abejo, lyginti su draugų ar šiaip pašalinių žmonių.

Apyrankės pagalba galima fiksuoti nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas, aktyvų dienos laiką ir net stebėti kiek laiko ir kaip kokybiškai miegate. Tiesą pasakius, „Fitbit Flex“ su jumis tiesiogine to žodžio prasme, gali būti visur – tai reiškia net ir duše. Nusisegti ją reikės nebent kas maždaug 5 dienas, kai teks pakrauti bateriją. Kiekvieną kartą pasiekus 20 proc. tikslo, nušvinta po vieną papildomą apyrankėje įtaisytą LED lemputę, kad ir draugai matytų. Nuo balandžio mėnesio šias apyrankes galima įsigyti ir didžiuosiuose „Tele2“ salonuose.

Kitų gamintojų sportinės apyrankės pretenduoja ir į kai kurias išmanių laikrodžių funkcijas. Apžioti šias dvi sritis pretenduoja tokios kompanijos, kaip „Razer Nabu“, LG ar „Samsung“. Pavyzdžiui, „Nabu“ apyrankėje integruoti du LED ekranai, o LG apyrankėje išvis veikia moderniausias OLED ekranėlis. Su tokiomis apyrankėmis galima ne tik stebėti sportines veiklas, bet ir peržiūrėti praleistus skambučius, elektroninį paštą, žinutes iš socialinių tinklų, keisti ekranėlio užsklandas ir net klausytis muzikos. „Samsung“ apyrankėje veikia „Android“ operacinė sistema, ir ji moka fiksuoti širdies ritmą.

Beje, tiesiog purtydami išmaniąsias sportines apyrankes papildomų žingsnelių neužsidirbsite – sukčiauti su jomis yra beveik neįmanoma.

Kiti išmanūs daikčiukai sportuojantiems

Technologijų išradėjai nebūtų verti savo vardo, jei nepasiūlytų dar ko nors beprotiškai fantastiško, pavyzdžiui, išmanių ausinių, sekančių širdies ritmą. Širdies darbas matuojamas pagal kraujo signalus vidinėje ausies dalyje. Tokias ausines jau pristatė LG, panašios yra ir „Apple“ planuose.

Save stebėti sportuojant galima ir ant galvos užsimaukšlinus galvos raištį (privalomą visų rimtesnių sportininkų atributą). Kompanija „Spree“ pristatė išmanų raištį, kuriuo galima fiksuoti (deja, ne stebėti, nes rezultatus galima peržiūrėti tik vėliau) širdies ritmą, kūno temperatūrą, judėjimo greitį ir pan. Minusas – anot sportuojančių, šis raištis tikrai ne pats stilingiausias sporto aksesuaras.

Jei ir ne sužavėjome išmaniomis sporto technologijomis, tikimės, kad bent įkvėpėme šį pavasarį nupūsti dulkes nuo bėgimo batelių ar pripūtus padangas išriedėti į lauką dviračiais. O tiems, kurie jau dabar laisvalaikį leidžia aktyviai, turime porą klausimų – ar naudojate išmanius prietaisus sportui? Ar naudojant juos, pasidaro smagiau sportuoti?

1