2010 rugpjūčio 30
Kategorijos: Paslaugos
Raktažodžiai: , , ,

PodkastaiPasaulio krepšinio čempionatą galite stebėti per Podkastų vaizdo įrašus, skirtus būtent šiam čempionatui. Tikime, kad bendradarbiaudami su Basketnews.lt jums pateiksime įdomius ir aktualius reportažus tiesiai iš krepšinio aikštelės.

Tad nepergyvenkit, jeigu neturite galimybės žiūrėti varžybų transliacijų per televiziją. Telefone surinkę krepsinis.tele2.lt, galėsite sekti krepšinio čempionato vaizdo reportažus, kad ir kur bebūtumėt.

Parašė Aida, Marketingo skyrius

2010 rugpjūčio 17
Kategorijos: Paslaugos
Raktažodžiai: , , ,

Podkastai2009 m. lapkričio pradžioje, tik startavus projektui, šį terminą išgirdę vartotojai dažnai tik pasižiūrėdavo klausiamu žvilgsniu. Kadangi buvome pirmieji įgyvendinę tokio pobūdžio projektą Lietuvoje, pasekėme užsienio praktika – sulietuvinome terminą ir pavadinome projektą podkastais, o paaiškinome taip: podkastai – tai nuolat atnaujinami, netiesioginiai garso ir vaizdo transliacijų įrašai telefone. Paslauga vartotojui nieko nekainuoja. Kainuoja tik duomenų perdavimas.

Dabar, praėjus 8 projekto gyvavimo mėnesiams, matome, kad užpildėme vieną iš mobiliojo interneto naršytojų poreikių – nemokamai pateikti vartotojui įdomią informaciją ir nuolat ją atnaujinti. Juk patogu, kai gali troleibuse pasižiūrėti krepšinio naujienų įrašus ar pasiklausyti ZIP FM pokštų.

Stengiamės į mobilųjį telefoną perkelti tą turinį, kuris vartotojui įdomus ir aktualus. Matėme, kad daugiausia populiarumo sulaukė humoro įrašai ir pasakos, todėl dar gegužės mėnesį pradėjome teikti ir televizijos laidų parodijų šou „Dar pažiūrėsim“ įrašus. Dabar mūsų vartotojai podkastuose gali rasti: Alfa.lt vaizdo konferencijas, „Žinių radijo“ laidos „Verslo akademija“ ir J. C. Levinsono knygos „Partizaninis marketingas“ įrašus, Eguru.lt patarimus, portalo „Pinigų karta“ reportažus, TIVVI verslo konferencijų įrašus. O taip pat žiūrėti ekstremalaus sporto vaizdo įrašus, klausytis juokingų ZIP FM pokštų, siųstis senąsias Lietuvos radijo pasakas, peržvelgti naujausius kino anonsus, krepšinio naujienas ar tiesiog siųstis juokingus vaizdo įrašus.

Podkastus vartotojai gali žiūrėti mobiliojo telefono naršyklėje suvedę wap.tele2.lt, m.pildyk.lt arba tiesiogiai surinkę podkastai.tele2.lt ir parsisiuntę norimus failus.

Ir dar vienas patarimas pabaigai – nors paslauga ir nemokama, kainuoja duomenų perdavimas pagal jums galiojančius tarifus. Tad jei siųsitės podkastus dažnai, patariame užsisakyti mobiliojo interneto paketą.

Naudinga nuoroda – mobiliojo interneto telefone tarifai ir paslaugos paketai privatiems, verslo klientams ir PILDYK vartotojams.

Parašė Aida, Marketingo skyrius

2010 liepos 28
Kategorijos: Paslaugos
Raktažodžiai: ,

PodkastaiJau kelintus metus vykdome projektą TIVVI (plačiau čia), o šiemet jį šiek tiek pakeitėme ir bent jau dalį perkėlėme į internetą. Čia, bendradarbiaudami su įvairiomis Lietuvos žiniasklaidos priemonėmis, pertransliuojame jų publikuojamas naujienas, kurios mums atrodo artimos protingiems sprendimams.

Vienas iš labiausiai man patinkančių tokių „pertransliavimų“ yra Žinių radijo laidų „Verslo akademija“ įrašų podkastai telefone. Žinoma, jei ir taip nuolat klausotės šios radijo stoties, jums tai neaktualu. Tačiau neabejoju, kad daugumai tai pasirodys itin patogu. Juk podkastų klausytis galite kur tik panorėję jums tinkamu metu.

Podkastus savo telefone rasite podkastai.tele2.lt. Paslauga gali naudotis ne tik TELE2 klientai. Pati paslauga yra nemokama, tačiau atkreipkite dėmesį į jums taikomus duomenų srauto apmokestinimo tarifus.

Naudinga nuoroda – interneto telefone kainos verslo klientams.

Parašė Greta, Marketingo skyrius

1