2016 kovo 23
Kategorijos: Paslaugos

Tokia ir paslaptis, kad didžiąją dalį savo gyvenimo laikome išmaniajame telefone. Čia atgula slaptažodžiai, jungiamės prie banko, tikriname paštą ir darome dar daugybę kitų kasdienių veiksmų. Išmanieji telefonai jau spėjo tapti patogiu įrankiu atlikti daugybei darbų, tačiau dabar jie gali dar daugiau. Ir taip, šįkart „Tele2“ bloge kalbėsime apie mobilųjį parašą ir jo galimybes dar labiau palengvinti kasdienį mūsų gyvenimą.

Kas tas mobilusis parašas?

Paprastai tariant, mobilusis parašas yra tiesiog elektroninis asmens parašo ar paso / ID kortelės atitikmuo. Naudojantis juo daug paprasčiau prisijungti prie įvairių valstybinių informacinių sistemų, internetinės bankininkystės.

Kam reikia mobiliojo parašo?

Naudotis mobiliuoju parašu, pirmiausia, yra tiesiog patogu. Nebereikia slaptažodžių kortelių ar generatorių, jungiantis prie el. bankininkystės, taip pat galima be vargo oficialiai pasirašyti įvairius dokumentus. Ir visa tai vos kelių mygtukų paspaudimu, nereikia jokių papildomų prietaisų ar skaitytuvų.

Pagal galiojančius valstybės įstatymus, norint užsisakyti finansines paslaugas, savo tapatybę galima patvirtinti įprastu arba mobiliuoju parašu, tad nebereikės keliauti į banko skyrių ir laukti eilėje. Mobilusis parašas taip pat leidžia pasirašyti dokumentus, kuriais sudaromi finansiniai sandoriai iki 28 962 eurų.

Mobilusis parašas taip pat yra saugus – pasirašant reikia įvesti specialų jūsų sugalvotą SPIN kodą. O pametus telefoną, tereikia užblokuoti SIM kortelę ir niekas negalės pasinaudoti jūsų asmens duomenimis.

Kuo pranašesnis mobilusis parašas?

M.PARAŠU galima pasinaudoti, jungiantis prie elektroninės bankininkystės visuose komerciniuose Lietuvos bankuose. Taip pat ir internetiniame „Sodros“ Gyventojų portale galima pildyti ir pateikti el. prašymus, gauti informaciją, sužinoti prognozuojamą senatvės pensijos dydį ir kita.

Registrų centro klientų savitarnoje galima kontroliuoti informaciją apie asmeniškai ar atstovaujamos įmonės valdomą nekilnojamąjį turtą, operatyviai gauti Nekilnojamojo turto registro išrašą. Taip pat galima el. būdu įsteigti įmonę ar organizaciją, tvarkyti, keisti atstovaujamos įmonės duomenis neišeinant iš namų.

Naudojantis mobiliuoju parašu, galima prisijungti prie:

- Bankų elektroninės bankininkystės sistemų;

- Elektroninių valdžios vartų;

- Valstybinės mokesčių inspekcijos sistemos „Mano VMI“;

- Sodros Elektroninės gyventojų aptarnavimo sistemos (EGAS);

- Registrų centro klientų savitarnos;

- Kitų elektroninių paslaugų sistemų.

Kaip pradėti naudotis M.PARAŠU?

M.PARAŠO sutartį galima pasirašyti artimiausiame „Tele2“ salone, „. Tam reikia tūrėti pasą arba ID kortelę.

Norint aktyvinti mobiliojo parašo paslaugą, SIM kortelė keičiama į specialią M.PARAŠO SIM kortelę, kuri pradeda veikti maždaug po 15–20 min. nuo kortelės išdavimo.

M.PARAŠO kaina yra 0,40 Eur/mėn. ir šis mokestis įtraukiamas į abonento sąskaitą. O „Pildyk“ išankstinio apmokėjimo paslaugų vartotojai pirmieji Lietuvoje turi galimybę naudotis mobiliuoju parašu nesudarydami abonentinės sutarties. Sumokėjus 10 eurų vienkartinį mokestį M.PARAŠAS paslauga aktyvuojama 24 mėnesiams.

Kaip naudotis mobiliuoju parašu „Tele2“ ir „Pildyk“ paslaugų vartotojams:

1. Pasirašyti mobiliojo parašo sutartį bet kuriame „Tele2“ salone;

2. Telefone pakeisti seną SIM kortelę salone išduota SIM kortele su mobiliuoju parašu;

3. Nusiųsti žodį SERT numeriu 1521;

4. Vadovaujantis instrukcijomis telefono ekrane įvesti laikiną keturių skaitmenų sPIN kodą, kuris yra atspausdintas ant SIM kortelės;

5. Vadovaujantis instrukcijomis telefono ekrane pasikeisti sPIN kodą – jį žinos tiktai vartotojas;

6. Saugiai ir patogiai naudotis elektroninių paslaugų sistemomis. Tai daryti galima ir telefone, ir kompiuteryje – mobilusis telefonas būtinas tiktai pasirašymui mobiliuoju parašu;

7. Niekam neatskleisti savo sukurto sPIN kodo, o jei prarandamas telefonas, iškart pranešti operatoriui, kad būtų blokuota SIM kortelė.

2015 birželio 23
Kategorijos: Paslaugos

Ar jūs esate iš tų žmonių, kurie Joninių naktį eina ieškoti paparčio žiedo, atnešančio laimę, meilę ir visus įsivaizduojamus turtus? O gal kas nors jums jau išdavė didžiąją paslaptį, kad paparčiai niekuomet nežydi, bet jūs vis vien trokštate tapti pirmo ryškumo žvaigžde? Tada jums reikia ne paparčio žiedo ieškoti, o eiti tiesiai į „Pildyk@VeroCafe”.

Atėjo ir nustebo

Visiškai nauja, spindinti ir išmani PILDYK kavinė tarsi ryškiausias spindulys birželio 19 d. sušvito PLC „Akropolis“ patalpose. Ir ne bet kaip, o pakviesdama visus norinčius sudalyvauti tikros „Pildyk“ reklamos filmavime. Na, ne tokios, kur jus lyg ir filmuoja, bet kadrai niekuomet neišvysta dienos šviesos.

Čia net kelios laimingosios merginos pateko į greitai ekranuose pasirodysiančios reklamos filmavimo aikštelę, o visi likę galėjo spręsti, kokiais vingiais nukeliaus kruopščiai rengtas reklamos scenarijus. „Pildyk@VeroCafe” tapo pirmąja realia kavine, kurioje galima ne tik išgerti kvapnios kavos, bet ir patekti į televizijos ekranus.

„Tai – vienintelė kavinė Lietuvoje, kurioje riba tarp realaus ir televizijos pasaulio visiškai nepastebima, kur kiekvienas kavos mėgėjas gali pačiam sau netikėtai tapti „Pildyk“ reklamos žvaigžde!“, – pasakojo Dominyka Jonušienė, „Pildyk“ prekinio ženklo vadovė.

Ir tai – tik pradžia. Tapti reklamos herojumi nuo šiol bus galima kiekvieną mėnesį, tad nenustebkite, jei į „Akropolį“ ateisite pirkti kedų, o išeisite suspindę pačia tikriausia TV žvaigžde.

„Magiški“ stalai ir siena

Svarbiausia šioje kavinėje – patirtis. Net neabejojame, kad išmanios kavinės matyti ir apie tokią girdėti jums dar neteko. Išsikrauna telefonas – ne bėda, tereikia padėti jį ant stalo paviršiaus. Norit paklausyti muzikos, bet neturit ausinių – ne bėda, norit išbandyti naujausias ir geriausias programėles, bet savo planšetinį kompiuterį palikot namuose – darkart ne bėda. Visa tai galima padaryti pačioje išmaniausioje kavos gėrimo šventovėje.

Beje, jei visuomet jautėte savyje interjero dekoratoriaus gyslelę – permaketuokite visą kavinės sieną. Ji „pikselinė“, todėl noriai paklus jūsų, smagiai sėdinčio ir gurkšnojančio juodąjį energijos eliksyrą, valiai.

Draugystės puodeliai

Puiku dar ir tai, jog vos kelios dienos prieš naujos kavinės atidarymą šeši „Pildyk“ herojai, padedami „Akropolio“ lankytojų, čia pasiekė tikrų tikriausią rekordą – ant 7000 popierinių kavos puodelių užrašė pačius spalvingiausius linkėjimus visiems kavos mylėtojams.

Taigi, niūrią ir lietingą dieną (tokią kaip ši) atėjęs į „Pildyk@VeroCafe” nusišypsos net didžiausias paniurėlis – jo rankose kvapni kava garuos pačiame linksmiausiame puodelyje, kurį kažkas nuoširdžiai išmargino žinodamas, kad vieną dieną tai galbūt pralinksmins visai nepažįstamą žmogų.

O jūs, ar jau išbandėte „Pildyk@VeroCafe” smagumus?

2014 liepos 24
Kategorijos: Produktai, Visa kita

Kaip sako pelės, įsisąmonink, daug prizų jau iššluota, tačiau dar daug ir liko. Kaip tik turi savaitę sudalyvauti „Pildyk“ žaidime ir laimėti kietus antrojo etapo prizus. Jau kalbėjome apie dviračius, televizorius, „PlayStation“, o šiandien žvilgsnis šauna į „Samsung“ gamintojo dovanas. Šio vardo pristatinėti  nereikia, todėl iškart vardijame, kas galėtų papuošti tavo „gadget‘ų“ kolekciją.

Išmanusis telefonas „Samsung S5

Jis iš esmės skiriasi nuo kitų „Samsung“ telefonų tuo, kad turi metalinės apdailos korpusą. Pagaliau. Iki šiol „Samsung“ savus telefonus ir, beje, visą „Galaxy“ seriją užsispyrusiai rengdavo plastiku. Kaip sakoma, kiekvienam pagal skonį, tačiau metalas laikant rankoje yra nepalyginamai maloniau.

Telefonas neabejotinai rimtas ir solidus, o kartu ir modernus. Stebintų, jei būtų kitaip. Aukštos klasės, t.y. brangus telefonas privalo būti geras visomis prasmėmis, todėl nekalbėsime apie jo bateriją – ji talpi, procesorių – jis spartus, ar vaizdo kokybę – ji tikrai gera, HD raiškos. Geriau pora žodžių apie įdomias funkcijas. Štai pavyzdžiui, S5 yra pirmasis telefonas, matuojantis širdies ritmą. Pulso matuoklis kartu su „S Health“ programa leidžia telefonui atlikti žingsniamačio funkcijas, skaičiuoti kalorijas, stebėti bendrą savijautą sportuojant.

Jei užsiimi vandens sportu ar tiesiog taip kažkaip nutinka, kad telefonas periodiškai krenta į sriubos lėkštę, pravers S5 atsparumas vandeniui. Telefono mesti į ežero dugną nereikėtų, tačiau mažesnius vandens išbandymus jis atlaikys. Be to, telefonas atsparus dar ir prakaitui, smėliui, dulkėms.

Dar grįžtant prie baterijos, reikia pasakyti, kad energijos taupymui „Samsung“ sugalvojo gudrų ir netipinį sprendimą. Jie įdėjo funkciją „Ultra Power Saving Mode“, kuri senkant baterijai spalvotą vaizdą ekrane gali paversti juodai baltu. Sako, labai smarkiai sutaupo energijos.

Planšetė „Samsung Tab S“.

Vis stebėdami rinką ir kas joje darosi, ekspertai sako, kad tradicinių kompiuterių pardavimai grasinasi mažėti, o štai planšečių – augti. „Pildyk“ neabejingi prognozėms, todėl siūlo stoti į moderniųjų gretas ir dalina „Samsung“ planšetes.

Pirmoji jų – „Samsung Tab S“. Plonesnė, lengvesnė, malonesnė laikant rankose – žinoma, „Samsung“ kurdami naująjį modelį pasistengė pranokti ne tik savus, bet ir konkurentų modelius. Korėjiečiai dviračio neišradinėjo ir didžiausią dėmesį skyrė ekranui. Jis – aukštos rezoliucijos „Super AMOLED“, kuris atkuria 94 proc. spalvų. Suprantamai šnekant, tai labai daug, vaizdas plika akimi atrodo super gerai, ryškus, kontrastingas.

Verta dėmesio  „Adaptive Display“ funkcija, kuri leidžia nustatyti vieną iš trijų ekrano režimų ir pritaikyti jį pagal tai, ką veiki – žiūri filmą, skaitai el. knygą ar šiaip šmirinėji po „Facebook“. Dar viena pasiūlyta naujovė – galimybė fiksuoti nuotraukas ar filmuoti kamerai davus komandas  balsu. Tie magiški žodžiai, į kuriuos reaguoja kamera yra  „Capture“, „Smile“ arba „Record video“. Labai gera funkcija mėgstantiems daryti asmenukes.

Dar ši planšetė yra visų tinginių svajonė. Nes gali perjungti „Galaxy S5“ skambučius. Taigi, jei tingiai sau guli ant sofos, o telefonas tuo metu kitam kambary, gali nesivarginti stotis, o atsiliepti per planšetę.

Planšetė „Samsung Tab 4“

Savo savybėmis „Samsung Tab 4“ panašus į aukščiau minimą „brolį“. Esminis šio planšetinio kompiuterio išskirtinumas – tai, kad galima sukurti kelis vartotojo prisijungimus, vadinamuosius profilius. Naudinga, jei tenka planšete naudotis keliems žmonėms. Nėra čia ko kitiems stebėti ką naršai, fotografuoji ir pan.

Verta dėmesio ir funkcija – „Multi Window“. Ji išdalina turinį į atskirus langus kaip kompiuterio naršyklė, pvz. filmas viename, „Facebook“ langas kitame, nuotraukos dar trečiame. Esant reikalui, lengva šokinėti tarp skirtingo turinio ir daryti kelis darbus vienu metu.

„Samsung“ prizai pristatyti, o prieš išsirinkdamas favoritus nepamiršk, jog „Pildyk“ sandėly laukia ir kitų gamintojų prizai.

Visą šį grožį galima mėginti laimėti papildžius „Pildyk“ sąskaitą vos 10 litų. Plačiau apie sąlygas ir kaip padidinti savo galimybes laimėti, skelbiama adresu pildykzaidimas.lt.

2014 liepos 22
Kategorijos: Visa kita
Raktažodžiai: ,

Neabejojam, kad girdėjai – vasarai įpusėjus išankstinio mokėjimo paslauga „Pildyk“ pažėrė nerealių prizų. O norint juos gauti, reikia padaryti ne tiek jau ir daug. Tereikia papildyti sąskaitą bent 10 Lt ir automatiškai dalyvauti žaidime. Dabar, praėjus pirmajam etapui, prizų sandėlyje laukia dar puikesni daiktai. Tarp jų ir „Bobbin Shopper“ dviračiai, „Panasonic“ fotoaparatai „LUMIX GM1“, žaidimų konsolės „Playstation 4 500GB“ ir televizoriai „Panasonic TX-50AS650E“. Būtent apie šių išvardytų prizų šaunumą papasakosime šiame įraše, kol lauki ir tikiesi sėkmės.

„Bobbin Shopper“ dviratis

Jeigu žaviesi 60-aisiais ir nori pajausti tų laikų dvasią – „Bobbin Shopper“ dviratis kaip tik tau. Ypač jei nori būti visuotinai pripažintas stilingu ir išskirtiniu – britiškas retro stiliaus dviratis ir tu ant jo tikrai niekam nepraslysit pro akis. Prie bendro įvaizdžio tereiktų pritaisyti magelį ant bagažinės ir važiuojant leisti „Queen“ dainą „Bicycle Race“.

Pats dviratis pritaikytas važinėti mieste, todėl turi tvirtą hi-tech rėmą iš chromo­-molibdeno plieno, taigi atlaikys visokius svorius. Ne bėda ir įkliuvus į blogą kelią ar užmiestį – padangos sušvelnins važiavimą per duobes ir nelygumus.

Ai, ir dar – „Bobbin Shopper“ dviratis dalyvavo parodoje „Interbike 2012“ Las Vegase ir buvo visuotinai išgirtas bei pripažintas tarptautiniu mastu.

Skaitmeninis fotoaparatas „LUMIX GM1“

Labai stilingas, šiek tiek retro stiliaus aksesuaras ir tiesiog naudingas daiktas. Tiesa, dėl savo parametrų labai modernus, nes visiems tilps į rankinę nepriklausomai nuo to, ar tai maža terbelė, ar didelis krepšys. Patiks ir rankinių nemėgstantiems vyrukams, mat kartu su raktais ir pinigine tilps kišenėje. Na, ir bet kokiu atveju bus patogus nešiotis delne.

Kalbant apie technines „LUMIX GM1“ galimybes sakoma, kad šis „Panasonic“ daikčiukas suteikia kūrybos laisvę, nes  turi keičiamus objektyvus, vaizdus fiksuoja 5-ių kadrų per sekundę sparta net esant silpnam apšvietimui, o filmuoja „Full HD“ raiška. Prie nuotraukų kokybės prisideda 16 MP „Digital Live MOS“ jutiklis. Automatinė programa „iA/iA Plus“ fiksuoja kadrus be jokių išankstinių nustatymų, o nepavykus pasiekti tobulumo padeda 22 efektų filtrai ir redagavimo funkcijos. Smagu tai, kad fotoaparatą galima valdyti nuotoliniu būdu, o nuotraukas persiųsti belaidžio ryšio pagalba.

„Playstation 4 500GB“ žaidimų konsolė

Praėjusiais metais pristatyta „Playstation 4“ buvo nušluota nuo lentynų akimirksniu. Per pirmąją dieną šios konsolės parduota apie 1 mln. vienetų. Ir tai ne dėl inertiškos mados, kaip, pavyzdžiui, „Apple“ produktų atveju. „Playstation 4“ vadinta „konsolių mirtimi“, nes populiarumu gerokai aplamdė kitus konkurentus.

Kalbant apie technines specifikacijas svarbu žinoti tai, kad į konsolę montuojami papildomi lustai, kurie leidžia atlikti įvairias fonines užduotis neapkraunant pagrindinių komponentų. Kitaip sakant, žaidėjai galės nepastebimai atsiųsti atnaujinimus kitiems žaidimams, filmuoti ir transliuoti žaidimo eigą, siųsti pranešimus į socialinius tinklus ir t.t. „Playstation 4“ turi debesį nemokamų žaidimų, o norint nuo jų pailsėti, leis perjungti muziką ar filmus. Kas tikrai gerai, tai galimybė žaisti ne tik televizoriaus ekrane, bet ir „Android“ ar „iOS“ telefone.

Televizorius „Panasonic TX-50AS650E“

Manai, kad laikas, praleistas prie televizoriaus, iššvaistytas? Tikrai taip nemano tie, kas stebi krepšinio ar futbolo rungtynes. O ir kitų progų prisėsti prie ekrano yra daug ir įvairių. Televizorius nebėra tiesiog „ta dėžė“, kuri rodo televizijos programas. Jį galima išnaudoti daug kur.

Konkrečiai „Panasonic TX-50AS650E“ sukuria sąlygas televizorių perkelti ten, kur patogu ir tada, kada patogu. Labai gudri funkcija „TV Anywhere“ leidžia peržiūrėti televizijos programas išmaniajame telefone ar planšetėje. Nespėjus pamatyti tam tikros laidos ar filmo, galėsit juos įsirašyti ir peržiūrėti, kai norėsite. „Remote Sharing“ funkcija leidžia siųsti nuotraukas bei vaizdo įrašus ir net parašyti asmeninę žinutę savo draugams. Televizorius geba rodyti vaizdą įprastu 2D arba 3D formatu, o dalį komandų galima valdyti balsu.

Tai tik dalis prizų, kurie laukia „Pildyk“ prizų sandėlyje. Kurio iš jų norėtum labiausiai?