2012 gegužės 24
Kategorijos: Paslaugos, Produktai
Raktažodžiai: ,


Žinote, kas sunkiausia, sulaukus pirmųjų šiltų ir saulėtų pavasario dienų? Ogi kiurksoti tarp keturių sienų namuose ar biure. Mielai čiuptume savo nešiojamąjį kompiuterį ir padirbėtume parke, jaukiai įsitaisę kur nors saulėkaitoje, bet darbui reikalingas internetas… Stop ‒ juk šiais laikais visai nebūtinas laidas, kad galėtume naršyti pasauliniame tinkle, gauti ir siųsti elektroninius laiškus. Tam ir sukurtas mobilusis internetas kompiuteryje – pats metas jį išbandyti lauko sąlygomis. Tiesiogine tų žodžių prasme!

Mūsų rankose – „Tele2“ išankstinio mokėjimo interneto pakuotė bei „Huawei“ modemas E367. Pradarę pakuotę randame interneto SIM kortelę su PIN ir PUK kodais, taip pat daugkartinę papildymo kortelę (kitaip ‒ mobiliojo interneto ID kortelę) ir naudojo instrukciją. Modemo dėžutėje jaukiai įsitaisęs pats svarbiausias įrenginys, modemas, taip pat instrukcija ir saugos informacija lietuvių kalba.

Pasiruošimas

Pradėti naudotis mobiliuoju internetu paprasta: į modemą įdedame SIM kortelę (kaip tai teisingai padaryti, aiškiai nurodyta ant paties modemo). Įrenginys turi ir „Micro SD“ kortelės lizdą, taigi modemą galima naudoti kaip duomenų kaupiklį. Uždarę dangtelį, modemą įkišame į kompiuterio USB jungtį.

Įrenginys tuojau pat atpažįstamas ir „Windows“ operacinė sistema mums pasiūlo įsidiegti reikalingą programą – „Tele2 Moble Partner“. Tai ir padarome – po kelių minučių mūsų kompiuteris visiškai pasirengęs bendradarbiauti su naujuoju įrenginiu, modemu E367.

Tai ‒ jau beveik ir visi parengiamieji darbai. Įdiegtos programos lange belieka įvesti savo PIN kodą, ir spaudžiame „Connect“. Apie sėkmingą prisijungimą prie „Tele2“ tinklo liudija įrašas programos lange ir spindinti modemo lemputė. Ji dega nuolat, mėlyna spalva: tai reiškia, kad naudojamės 3G ryšiu. Žalia spalva švytintis modemo indikatorius liudytų, jog esame prisijungę GPRS/EDGE ryšiu, o žalsvai mėlyna yra HSPA+ ryšio spalva. Šiuo ryšiu modemas užtikrina didžiausią, iki 21,6 Mbps spartą.

Atsidarę naršyklę patenkame į išankstinio mokėjimo mobiliojo interneto savitarnos svetainę internetas.tele2.lt. Kad galėtume naudotis internetu, pirmiausiai turime registruotis šioje svetainėje, nurodydami ID kortelės numerį ir PUK kodą. Dar kelios akimirkos, ir esame registruoti vartotojai – svetainėje internetas.tele2.lt galime stebėti sąskaitos likutį, galiojantį paslaugos paketą ir, svarbiausia, paslaugas užsisakyti.

Užsisakome paslaugą

Naudojantis „Tele2“ išankstinio mokėjimo mobiliuoju internetu kompiuteryje, galima užsisakyti paslaugas be jokių sutarčių ar įsipareigojimų ir rinktis tokį planą, kuris geriausiai atitinka poreikius bei naršymo internete įpročius. Internetą galima užsisakyti dienai, savaitei ar mėnesiui ir gauti 1 GB duomenų naršymui mokant atitinkamai 4 Lt; 9 Lt arba 19 Lt.

Pasipildyti sąskaitą taip pat labai patogu  ‒ tai galima daryti internetu, prisijungus prie savo elektroninio banko sistemos, mobiliuoju telefonu – tereikia nusiųsti žinutę numeriu 1559 ir nurodyti papildymo sumą bei ID kortelės numerį. Galiausiai, pačią kortelę galima paduoti kasininkui ar konsultantui ir pasipildyti sąskaitą didesne nei 5 Lt suma. Tai galima padaryti „Tele2“ salonuose, „Lietuvos spauda“ ir „Kauno spauda“ kioskuose, loterijos „Perlas“ terminaluose, „Lietuvos pašto“ skyriuose bei prekybos centrų „Maxima“ kasose.

Išankstinio mokėjimo internetas – patogus sprendimas vertinantiems laisvę ir norintiems išbandyti mobilųjį internetą kompiuteryje. Žinoma, jei planuojate internetu naudotis nuolatos, verta pagalvoti apie sutartį. Pasirinkdami vieną iš trijų mūsų šiuo metu siūlomų planų, gausite 1 GB, 3 GB arba 5 GB per mėnesį už minimalų 9 Lt, 20 Lt arba 29 Lt mokestį. Daugiau informacijos apie mobilųjį internetą su sutartimi – mūsų svetainėje.

Išbandome

Pasirenkame mobilųjį internetą dienai – bandydami paslaugą ir modemą, tikriausiai, nemažai naršysime, ir sprunkame į lauką.

Tikrindami, kaip veikia išankstinio mokėjimo mobilusis internetas, aplankėme kelias Vilniaus vietas, tiek arčiau, tiek ir toliau nuo centro. Ryšio spartą tikrinome prisijungdami prie svetainės www.speedtest.net. Rezultatu likome visai patenkinti ‒ štai, kokį duomenų perdavimo greitį pavyko užfiksuoti:

Mobiliuoju internetu bandėme siųsti elektroninius laiškus, naršyti įvairiose svetainėse, žiūrėti vaizdo įrašus portale „YouTube“ ‒ viskas veikė taip pat, kaip ir naršant namuose ar biure.

Vienintelis skirtumas – darbo vieta.

O jūs, mielieji skaitytojai, ar jau išbandėte „Tele2“ mobilųjį internetą kompiuteryje? Pasidalinkite savo įspūdžiais.

2011 sausio 10
Kategorijos: Paslaugos, Produktai

Mobilusis internetas kompiuteryjePrieš kurį laiką jau rašiau apie pasirinkimą tarp rinkoje esančių išankstinio mokėjimo mobiliojo interneto kompiuteryje pasiūlymų.  Šį kartą aptarsiu pasiūlymus su sutartimi.

Taigi, į ką svarbu atkreipti dėmesį?

Pradėkime nuo to, kam ir kiek naudositės internetu. Reikėtų pasistengti daugiau mažiau realiai įvertinti, kokiais tikslais ir kokiu dažnumu naršysite, bendrausite el. laiškais ar socialiniuose tinkluose, žiūrėsite bei dalinsitės nuotraukomis ar vaizdo įrašais, ar keisitės didelės apimties dokumentais.

Jeigu ketinate tik naršyti ir bendrauti, jums turėtų pakakti apie 1 GB/mėn. Prieš kurį laiką tokį vartojimą lygį atitinkančių planų pasiūla buvo kur kas didesnė, tačiau šiuo metu teikiamas tik mūsų pasiūlymas:

Kaina, Lt/mėn. Duomenų kiekis/mėn. Papildomų duomenų kaina
9 Lt 1 GB 0,01 Lt/MB

Jeigu keisitės nuotraukomis, žiūrėsite Youtube vaizdo įrašus ir kt., tikriausiai palankiausias bus apie 3 GB/mėn. siūlantis mokėjimo planas.

Mūsų pasiūlymas:

Kaina, Lt/mėn. Duomenų kiekis/mėn. Papildomų duomenų kaina
20 Lt 3 GB 0,01 Lt/MB

Kitas pasiūlymas:

29 Lt 3 GB 0,01 Lt/MB

Kitas pasiūlymas:

21 Lt 3 GB 0,01 Lt/MB

Jeigu retkarčiais norėsite apsikeisti didelės apimties dokumentais, gali prireikti ir 5 GB/mėn. Mūsų pasiūlymas tokiam kiekiui:

Kaina, Lt/mėn. Duomenų kiekis/mėn. Papildomų duomenų kaina
29 Lt 5 GB 0,01 Lt/MB

Jeigu ketinate nuolat keistis didelės apimties dokumentais, jums reikėtų neriboto mokėjimo plano.

Kalbant apie neribotus mokėjimo planus, reikia iš karto atkreipti dėmesį ir į kitą svarbų dalyką – greitį, kuris yra suteikiamas su konkrečiu mokėjimo planu. Su riboto duomenų kiekio planais šis greitis dažniausiai specialiai nėra ribojamas ir atitinka tinklo bei įrangos galimybes, o su neribotais planais yra tikslingai apribotas.

Mes neriboto pasiūlymo šiuo metu neteikiame, nes mūsų klientams pagal paslaugos naudojimo įpročius užtenka ir mažesnių, apibrėžtų kiekių. Štai kitų operatorių pasiūlymai:

Kaina, Lt/mėn. Duomenų kiekis/mėn. Sparta
49 Lt (39 Lt esamiems klientams) Neribotas iki 21,6 Mb/s, persiuntus 15 GB greitis sumažės iki 512 Kbps

Kitas pasiūlymas:

39 Lt Neribotas iki 1 Mb/s, viršijus 3 Gb duomenų – iki 256 Kb/s.
69 Lt Neribotas iki 7,2 Mb/s, viršijus 10 Gb duomenų dienos metu – iki 256 Kb/s. Nakties metu (nuo 24:00 – 8:00) naršymas neribojamas.

Kitas pasiūlymas:

39 Lt Neribotas iki 1 Mb/s
49 Lt Neribotas iki 4 Mb/s
69 Lt Neribotas iki 10 Mb/s

Svarbu yra nepervertinti sunaudojamų duomenų kiekio. Dažnas klientas (o ir mūsų darbuotojas) nustemba pamatęs tikrą duomenų kiekį – kur kas mažesnį nei tikėjosi būti išnaudojęs. Sudarius sutartį mažesniam mokėjimo planui, dažniausiai vėliau nėra sudaroma jokių kliūčių pakeisti mokėjimo planą į didesnį. Tačiau iš didesnio pakeisti į mažesnį, jei yra sudaryta terminuota sutartis, yra sudėtingiau arba visai neįmanoma.

Vertinant pasiūlymus taip pat svarbu atkreipti dėmesį į įrangos kainą. Žinoma, tai nėra aktualu, jeigu jūs jau turite modemą (arba kompiuterį su modemu). Turėkite mintyje, kad didžioji dalis anksčiau įsigytų modemų buvo pririšti prie konkretaus operatoriaus tinklo, tad norėdami pradėti naudotis kito operatoriaus paslaugomis turėsite pasirūpinti jo atrišimu.

Mūsų pasiūlymas:

Kaina, Lt/mėn. Duomenų kiekis/mėn. 7,2 Mbps modemo kaina
12 mėn. 24 mėn. be sutarties
9 Lt 1 GB - 1 Lt + 5 Lt/mėn. 149 Lt
20 Lt 3 GB - 1 Lt + 5 Lt/mėn. 149 Lt
29 Lt 5 GB - 1 Lt 149 Lt

Kitas pasiūlymas:

29 Lt 3 GB - 1 Lt 199 Lt
49 Lt (39 Lt esamiems klientams) Neribotas - 1 Lt 199 Lt

Kitas pasiūlymas:

39 Lt Neribotas - - 199 Lt
69 Lt Neribotas - - 199 Lt

Kitas pasiūlymas:

21 Lt 3 GB 15 Lt/mėn. arba 149 Lt - 249 Lt
39 Lt Neribotas 149 Lt 1 Lt 249 Lt
49 Lt Neribotas 149 Lt 1 Lt 249 Lt
69 Lt Neribotas 149 Lt 1 Lt 249 Lt

Gero pasirinkimo ir smagaus naršymo!

Parašė Greta, Marketingo skyrius

2010 lapkričio 11
Kategorijos: Paslaugos

100 proc. nuolaida modemo mokesčiuiNepraleiskite progos pasinaudoti neįtikėtinu “JAMAM” dienos pasiūlymu! Lapkričio 13 dieną sudarius 24 mėn. sutartį su planu Mobilusis internetas 9, modemo mėnesio mokesčiui taikoma 100 procentų nuolaida – t.y. visą sutarties laikotarpį nereikės mokėti 5 Lt/mėn. modemo mokesčio. Paskaičiavus, sutaupysite 120 Lt!

Primenu, kad ir pats mokėjimo planas vertas dėmesio – plano mokestis vos 9 Lt/mėn., o už jį suteikiama 1 GB/mėn. duomenų. 7,2 Mbps modemo E1752 kaina sutarties sudarymo metu – 1 Lt.

Pasiūlymas galioja „JAMAM“ dienos vietose – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių AKROPOLIUOSE. Sutarties aktyvavimo mokestis – 1 Lt. Modemų kiekis su šiuo pasiūlymu ribotas.

Naudinga nuoroda – daugiau informacijos apie planą Mobilusis internetas 9

Parašė Greta, Marketingo skyrius

2010 spalio 20
Kategorijos: Produktai

IšpardavimasDžiugi žinia tiems, kas turi nešiojamuosius kompiuterius su PCMCIA II tipo jungtimi, – jie gali įsigyti mobiliojo interneto modemą E600 tik už 29 Litus! Ši kaina galioja sudarius neterminuotą sutartį ir pasirinkus mokėjimo planą.

Pasiūlymas iš tiesų neįtikėtinai geras, tačiau yra keletas dalykų, į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį:

1. Modemas E600 palaiko iki 384 kbps žemynkryptį ryšį ir iki 128 kbps aukštynkryptį ryšį.
2. Modemas palaiko GPRS ir 3G, tačiau nepalaiko EDGE, todėl rekomenduojama juo naudotis miestuose, kur veikia 3G ryšys.
3. Kadangi modemas išparduodamas, jam netaikoma garantija.

    Šiuo pasiūlymu galima pasinaudoti mūsų prekybos vietose Vilniuje – „Akropolio“ prekybos centre ir Vilniaus centrinėje universalinėje parduotuvėje. Taip pat modemą bei sutartį galima užsisakyti internetu.

    Gero naršymo ir nesnauskite, nes prekių kiekis – ribotas.

    Naudingos nuorodos:

    Parašė Greta, Marketingo skyrius

    1