2016 balandžio 29
Kategorijos: Paslaugos

Tas keistas ir nepaaiškinamas noras susikrauti kuprinę ar lagaminą ir bent kelioms dienoms pabėgti nuo įprasto gyvenimo tikriausiai kirba kiekviename iš mūsų. Kartais norisi tiesiog daugiau saulės, kartais – pakeisti aplinką, o kartais patraukia sunkiai apsakomas gamtos vietų grožis. Būtent todėl šiame „Tele2“ blogo įraše nusprendėme pasidalinti gražiausiomis bei labiausiai įkvepiančiomis atostogų bei kelionių paskyromis socialiniame tinkle „Instagram“.

@budgettraveller

Kash Bhattacharya moko, kaip stilingai keliauti, neišleidžiant visų gyvenimo santaupų. Trumpai tariant, Kash savo įrašais demonstruoja, kaip galima ekonomiškai keliauti, mėgaujantis įvairiais stilingais malonumais. Beje, šis „instagrameris“ buvo išrinktas praėjusių metų geriausių blogeriu Jungtinėje Karalystėje, jo įrašais dalijasi garsusis žurnalas „Harpers Bazaar“.

@TuulaVintage

Jessica Stein, iš Sidnėjaus Australijoje kilusi, tačiau šiuo metu Los Andžele gyvenanti „instagramerė“, tobulai maišo kelionių ir gyvenimo būdo bei stiliaus linijas ir jas perteikia žaviose nuotraukose, kurios tikrai priverčia nustoti skųstis, eiti prie kompiuterio ir pradėti ieškoti artimiausių skrydžių nesvarbu kur.

@aladyinlondon

Taip pat žymi ir daug apdovanojimų jau susilaukusi „instagramerė“ savo „Instagram“ paskyroje kiekvienam norinčiam pateikia VIP praėjimą į gražiausias Britanijos sostinės Londono vietas. Jos paskyra vadinama neoficialiu miesto gidu, aišku, mergina, patenkanti į TOP 20 kelionių „instagramerių“ pasaulyje, kartais mėgsta pradžiuginti ir kadrais iš mitų miestų ar šalių.

@kirstenalana

Niujorke gyvenanti fotografė stebina savo kadrais iš įvairių pasaulio kampelių, tačiau daugiausiai dėmesio ji pastaruoju metu susilaukė nuolat keldama nuotraukas iš Kubos sostinės Havanos gatvelių, taip dvelkiančių romantika ir praeitimi.

@thetravellinglight

Australietė Katie McKnoulty savo nuotraukomis pateikia itin vaizdingus įvairių populiariausių lankytinų miestų gidus – nuo Paryžiaus iki Berlyno ir toliau. Jeigu Katie nuotraukos nesukels noro bent trumpam pabėgti iš namų, tuomet esate tikrų tikriausias namisėda.

@chrisburkard

Chris Burkard kelionių kadrai ir nepaprastai įspūdingi gamtos vaizdeliai ne tik sužadina norą kelioms dienoms pabėgti į miško prieglobstį, bet ir imtis įvairių aktyvaus sporto šakų – laipioti kalnais, žygiuoti, plaukti kanojomis – kad tik išvystume tokius pat kadrus, kokiais dalijasi Chris.

Patarimai keliaujant

Tikriausiai kiekvienas savo išmaniuoju pridarę kvapą gniaužiančių kadrų, norime bene iškart juos ir kelti į savo socialinių tinklų paskyras, parodyti visiems draugams, kur dabar esame ir ką veikiame, kartais – ką valgome. Tačiau wi-fi kitose pasaulio šalyse nėra toks plačiai paplitęs ir lengvai prieinamas, kaip kartais esame įpratę čia, Lietuvoje, tad, prieš kur nors keliaujant, verta iš anksto pagalvoti apie mobilųjį ryšį užsienyje.

Jeigu esate užtikrintas, kad turėsite interneto prieigą, tuomet nedvejodami parsisiųskite nemokamą programėlę „Tele2 Call“, kuri leidžia, prisijungus prie wi-fi ryšio, nemokamai skambinti ir priimti skambučius.

Žinote, kad artimieji jums daug skambins ir klausinės apie visus įspūdžius bei nuotykius? Ne problema – užsakykite jiems „Tele2“ paslaugą „Mano šalys“, kuris už 1,45 EUR per mėnesį leis skambinti į pasirinktą valstybę perpus pigiau.

Na, o geriausios naujienos sulaukėme birželio 30-ją, kai įsigaliojo naujos Europos Komisios nustatytos maksimalios ryšio paslaugų užsienyje kainos, o „Tele2“ mobiliojo interneto užsienyje įkainius sumažino dar labiau. Užsisakius specialius mobiliojo interneto paketus, naršymas kainuos beveik 2,5 karto mažiau, nei Europos Komisijos nustatyta riba.

„Tele2“ vartotojai internetu Europos Sąjungoje (ES) ir Norvegijoje, Islandijoje bei Lichtenšteine bei kitose Europos Ekonominės Erdvės šalyse gali naudotis užsisakę duomenų paketus, su kuriais priemoka sunaudotą megabaitą yra vos 2,5 euro cento su PVM.

Sutaupyti leidžiančius Europos interneto paketus galima rinktis pagal reikiamą duomenų kiekį. Parai galima užsisakyti 100 MB už 2,5 euro arba 200 MB už 5 eurus. Trims paroms – 400 MB už 10 eurų arba 900 MB už 22,5 euro. Neužsakant duomenų paketo, naršymas Europos Sąjungoje ir EEE šalyse kainuos 6,05 euro cento su PVM, bet iš anksto rūpintis sutaupymu nereikia – užsienyje gausite SMS su pasiūlymu užsisakyti norimą interneto planą.

Visus sumažėjusius ryšio paslaugų Europoje įkainius galite pasitikrinti čia. Keliauti smagiau, kai gali bendrauti nevaržomai ir nepermokant.

2015 rugpjūčio 25
Kategorijos: Visa kita

Kalendorinė vasara praslinko beveik nepastebimai greitai ir atrodo, kad vėl teks iš spintos traukti kailinius ir devynis mėnesius laukti kitos vasaros. Tačiau galima nors trumpam sustabdyti geriausius potyrius ir šiltąjį sezoną pratęsti bent mėnesiu.

Programėlių kūrėjai vasarą neatostogavo ir mūsų išmaniesiems sukūrė dar daugiau puikių programėlių, dvelkiančių nuotykiais ir linksmybėmis. Šį kartą pateikiame penkias programėles, kurios padės iš naujo išgyventi vasarą, arba bent pasimėgauti ja dar kelias savaites. Nuo pasiruošimo kelionei iki išmanaus kepsninės pagalbininko – viskas, ko gali prireikti, kad smagiausios akimirkos išliktų dar ilgiau.

PackPoint

Kokia vasara be nepamirštamų, kvapą gniaužiančių kelionių su geriausiais draugais. Ar leisimės į nuotykį ir tranzuosime, ar minsime dviračio pedalus – nesvarbu, kaip keliaujame, kelionė nebus puiki, jei pamiršime pusę būtiniausių daiktų. Kartais mėgstame į kuprinę susidėti beveik pusę užgyventų rakandų, bet, pavyzdžiui, imame ir užmirštame kojines, dantų šepetuką ar piniginę.

Šioje vietoje padės išmanusis pakavimo pagalbininkas „PackPoint“. Tereikia suvesti savo kelionės tikslą – ar, sakykime, ketinate vykti į verslo komandiruotę, kelioms dienoms pailsėti prie jūros, ar ruošiatės žygiui pėsčiomis. „PackPoint“ sudarys būtiniausių jūsų kelionei daiktų sąrašą, netgi rekomenduos optimaliausią kojinių skaičių pagal kelionės trukmę!

Nemokamai parsisiųskite Android arba iOs

GrillTime

Dažnam lietuviui mėsos kepimas ant grotelių yra ne šiaip pramoga, bet šventas ritualas, kuriam ruošiamasi, apie kurį mąstoma beveik visą žiemą ir pavasarį. O juk kartais užsikalbame su draugais ir nejučiom tas kepsnys kiek apanglėja.

Skrandžio negalavimų ir nelaimių šiuo atveju išvengti padės programėlė „GrillTime“. Ji fiksuoja, ką tiksliai kepate, kiek laiko reikia, kad kepsnys būtų tobulas, o daržovės – lyg iš dangaus. Programėlė informuoja, kad jau atėjo laikas apversti kepsnį ar metas traukti vištos kulšį ant stalo.

Už maždaug 1,75 EUR galite parsisiųsti iOS.

Wunderlist

Jei jūsų gyvenimas paremtas griežta darbotvarke ir laiko planavimu, tuomet „Wunderlist“ taps geriausiu jūsų draugu. Kitiems ši programėlė taps tiesiog puikiu patarėju galvojant, ką smagaus ir įsimintino nuveikti.

Puikusis „Wunderlist“ padės ne tik viską suplanuoti, bet ir neužmiršti smagių dalykų. Pirmasis sąrašas gali skambėti maždaug taip: „turiu būtinai…“. Jei patiems nekyla idėjų, tuomet galite pasirinkti kitų jau sudarytus sąrašus. Tarp jų, pavyzdžiui, rasite: „geriausios britų komedijos“, „50 dalykų, kuriuos būtina padaryti per gyvenimą“ ir t.t.

Nemokamai pasiekiamas visiems elektronikos formatams Android, iOS arba kompiuteriui.

Genius

Iškylaudami ar leisdami vakarą su draugais visi prieiname tą momentą, kai iš kažkur atsiranda gitara ir pradedame dainuoti. Daugumai jau tikriausiai pabodo vėl ir vėl niūniuoti apie ilgą kelią, tad „Genius“ atskubės į pagalbą.

Ši programėlė yra ne vien dainų žodžių duomenų bazė, bet tuo pačiu ir beveik enciklopedija apie atlikėjus, ne visuomet įžvelgiamą dainų prasmę bei dar daugiau.

Nemokamai parsisiųskite Android arba iOs

Focus

„Focus“ yra ganėtinai įprasta nuotraukų galerija, į kurią galėsite patalpinti visus geriausius prisiminimus. Tačiau programėlė turi vieną išskirtinę funkciją – rasti „tą“ kadrą tarp šimtų padarytų su „Focus“ užtrunka vos kelias sekundes.

Nuotraukos sugrupuojamos pagal joms priskiriamas žymes (tag), todėl visos akimirkos tvarkingai sugula patogiuose naudotojui albumuose. Programėlė palaiko ir GIF‘us, ir vaizdo įrašus. Joje netgi rasite specialias apsaugos parinktis, kad ne visi kadrai būtų prieinami nepageidaujamoms akims.

„Focus“ programėlė puikiai suderina paprastą jos naudojimą, efektyvumą ir spartų veikimą. Žymėdami nuotraukas galite rinktis iš 11, esančių programėlėje, arba sukurti savo žymeklius.

Nemokamai parsisiųskite Android.

2014 gruodžio 17
Kategorijos: Visa kita

Kelionė namo, pas senelius, giminaičius ar draugus yra neatsiejama kalėdinio laikotarpio dalis. Transporto pilna visuose Lietuvos kampeliuose. Daliai mūsų tenka pariedėti ne vieną valandą ir ne dvi, ypač jei važiuojame traukiniu ar autobusu.

Kad laikas neprailgtų, kiekvienas jį leidžiame savaip – žiūrime pro langą, skaitome knygą, kalbamės su greta sėdinčiu ir, be abejonės, maigome telefoną. Jei laiką ketiname leisti būtent su juo, svarbu išvengti momento, kai įsijungi ekraną ir ištinka tas pasimetimas – „o ką aš norėčiau įsijungti?“. Visi žaidimai išmėginti, muzika atsibodus, nuotraukos matytos – kitaip sakant, niekas širdžiai nemiela.

O kai širdžiai nemiela per Kalėdas, tikrai negerai. Patarsime – pamėgink kažką naujo, kad ir tai, kas buvo populiaru šiais metais ir ko, gali būti, pats dar neišbandei, nepamatei.

Štai „Google Play“ suskaičiavo, ką žmonės telefonais labiausiai siuntė šiais metais:

Žaidimai

Populiariausiu šių metų žaidimu telefone, gal ir nekeista, tapo labai elementarus, bet labai užkabinantis „Candy Crush Saga“. Antrasis sąraše –Don‘t Tap the White Tile“, reikalaujantis reakcijos spaudant juodus pianino klavišus. Trečias populiariausias – „Candy Crush Saga“ atitikmuo „Farm Heroes Saga“, ketvirtoje – vandalų žaidimas „Subway Surfers“, kur pripaišius sienas dažais, reikia kiek galima greičiau bėgti nuo apsaugos. Jei labiau patinka kautis, o dar esi neabejingas seniesiems laikams, tuomet tiks penktoje vietoje esantis „Clash of Clans“.

Mokomosios programėlės

Tarp švietimui ir edukacijai skirtų programėlių populiariausia buvo „Duolingo“. Ji padeda greičiau išmokti vokiečių, prancūzų, ispanų, portugalų, italų ar kitą kalbą. Tarp socialinių programų karaliavo „Facebook“, tarp muzikos – radijas internete „Pandora“. Pramogoms skirtų programėlių sąraše pirmoji buvo „Netflix“, kuri leidžia peržiūrėti filmų ir TV serialų epizodus telefone (Lietuvoje jie neveiks). Mėgstantys keliauti patogiau, naudojosi „TripAdvisor“ patarimais, o fotografijos mėgėjai dažniausiai rinkosi „Flipagram“, kuri leidžia sumiksuoti turimas nuotraukas su gražiu muzikiniu užtaisu.

Šiais metais, beje, pastebimas sveikam gyvenimo stiliui išlaikyti skirtų programėlių pomėgis. Tarp jų į mobiliuosius labiausiai siuntėmės „MyFitnessPal“, nes tai buvo patogiausias įrankis skaičiuoti maisto kalorijas ir sėkmingai mesti svorį.

Knygos

Labiausiai skaityta knyga iš „Google Play books“ buvo bestseleris „The Fault in Our Stars“ („Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“) apie dviejų jaunuolių meilę. Toliau rikiuojasi „Fifty Shades of Grey“ („Penkiasdešimt pilkų atspalvių“), „Divergent“ („Divergentė“), „Twelve Years a Slave“ („Dvylika vergovės metų“) ir „Divergentės“ tęsinys „Insurgent“ („Insurgentė“). Jei vis tik tingisi skaityti, galima pažiūrėti ir visus pagal šias knygas sukurtus filmus, iš kurių „Dvylika vergovės metų“ pelnė net tris Oskarus.

Nors Lietuvoje „Google Play“ paslauga „Play Movie & TV Shows” neprieinama, įdomumo dėlei galima paminėti, kad labiausiai žiūrėtas filmas telefone šiais metais buvo mums visiems gerai žinoma „Disney“ pasaka „Frozen“, o jos garso takelis tapo labiausiai telefone klausomu metų albumu. Beje, šis garso takelis tapo toks populiarus, kad filmo režisierei Jennifer Lee netgi teko apgailestauti dėl kilusio pamišimo ir to, kad ištisus metus teko klausyti šių vaikiškų dainų.

Ką telefone keliaudamas veiki pats? Ką rekomenduotum kitiems?

1