2010 spalio 18
Kategorijos:
Raktažodžiai:

Šiame TELE2 tinklaraštyje (toliau – Tinklaraštis) yra skelbiama informacija, paremta kiekvieno įrašo autoriaus asmenine nuomone.  Joks Tinklaraštyje paskelbtas įrašas nėra oficialus UAB „Tele2“ pranešimas – jų ieškokite tinklalapyje www.tele2.lt.

Visa Tinklaraštyje skelbiama informacija  yra UAB “Tele2“ nuosavybė, jei atskirai nenurodome kitaip. Jei Tinklaraštyje naudojamos nuorodos į kitus interneto tinklalapius, jos pateikiamos tokios, kokios egzistavo įrašo paskelbimo dieną. TELE2 neatsako už tokių nuorodų veikimą ir jose skelbiamą turinį.

Už Tinklaraštyje skelbiamos informacijos, komentarų, konsultacijų pritaikymą ir panaudojimą asmeniniams tikslams atsako skaitytojas.

Tinklaraštyje skelbiamos informacijos citavimas, perspausdinimas, platinimas ar kitoks panaudojimas ne asmeninio naudojimo tikslais galimas tik gavus TELE2 sutikimą ir nurodant informacijos šaltinį.

TELE2 neatsako už Tinklaraštyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už šioje erdvėje paskleistus šmeižikiškus, klaidinančius ir kitokius draudžiamus teiginius, raginimus ar kitokią netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.

Komentuoti gali visi Tinklaraščio skaitytojai, kurie nori išreikšti savo nuomonę.

Skaitytojų komentarai nėra cenzūruojami (juos parašius iš karto publikuojami), tačiau jie gali būti  trinami, jei:

- kursto nesantaiką ir skatina tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą

- šmeižia ar užgaulioja kitus asmenis

- yra grasinantys, skatina smurtą arba nelegalią, neetišką veiklą

- yra vulgarūs

TELE2 pasilieka teisę ištrinti komentarus, kurie nėra susiję komentuojamo straipsnio turiniu.

TELE2 turi teisę blokuoti taisykles pažeidusių asmenų IP adresus.