2013 rugpjūčio 14
Kategorijos: Produktai

Kiekvienais metais pasirodo ne vienas ir ne du sąrašai geriausių tų metų mobiliųjų telefonų. Dažnai tokiuose „topuose“ šmėžuoja beveik tie patys modeliai, skiriasi tik jų užimamos vietos ir pabrėžiami skirtingi privalumai. Tokie sąrašai sudaromi ne veltui – taip galima lengviau susigaudyti bekraštėje telefonų pavadinimų, naujovių ir techninių specifikacijų pasiūloje. Pabandėme ir mes sudaryti 2013 m. pasirodžiusių „androidinių“ telefonų „Top 5“. Mums smagu, kad didžiumą šių modelių už gerą kainą rasite „Tele2”.

Penktoji vieta atitenka… „HTC One“

Penktąją vieta šiam modeliui skyrėme už tai, kad jame puikiai dera 4 branduolių procesorius, 1080p raiškos ekranas ir itin solidi išvaizda.

Darbalaukis. Nors „HTC One“ veikia gerai pažįstama „Android“ operacinė sistema, jo darbalaukis kiek skiriasi nuo įprastai sutinkamų. Pavyzdžiui, norint peržiūrėti meniu, reikia pirštu braukti vertikaliai, o ne horizontaliai, kaip yra įprasta. Telefone yra tik du mygtukai – „namų“ (angl. home) ir „atgal“ (angl. back), užduočių mygtukas buvo panaikintas.

Garsiakalbiai. Telefonas turi galingus, iki 93 decibelų garsą į pasaulį paleidžiančius garsiakalbius, kurie įtaisyti įrenginio priekyje. Garsiakalbiai veikia „BoomSound“ technologijos principu.

Technines telefono charakteristikas ir kainas galite pasižiūrėti čia: http://www.tele2.lt/akcijos/htc_one.html

Išniręs iš vandens į ketvirtąją vietą patenka „Sony Xperia Z“

Ketvirtąją vietą skyrėme „Sony Xperia Z“ telefonui, kuris sugrąžino „Sony“ į kovą dėl geriausio išmaniojo telefono vardo.

Atsparumas vandeniui ir dulkėms. Telefonas yra atsparus vandeniui. Jei galvojate, kad tai reklaminis triukas, siūlome peržiūrėti vaizdo įrašą:

https://www.youtube.com/watch?v=sG66kkbAgGc. Be to, nemažai testuotojų patvirtina tą patį. Telefonas atsparus dulkėms – naudinga savybė žinant, kad kasdien gulinėdami ant stalo ar kur kitur jie dulkių prisirenka nemažai.

Puiki vaizdo kokybė. Telefone veika „Mobile BRAVIA® Engine 2“ vaizdo technologija, kurios išplėstinė versija naudojama ir „Sony BRAVIA®“ televizoriuose. Kam reikalinga ši technologija? Peržiūrint nuotraukas, paveikslėlius ar vaizdo įrašus per „Sony Album“ programėlę, juos galima matyti daug geresnės kokybės. Tai nereiškia, kad vaizdas yra kaip nors patobulinamas. Tiesiog išryškinamai kontrastai, matomos sodresnės spalvos, iš paveikslėlių ar vaizdo įrašų pašalinamas vaizdo triukšmas, išryškėja detalės.

Technines telefono charakteristikas galite pasižiūrėti čia: http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z-5204.php

LG „G Pro“ – garbingoje trečiojoje vietoje

Trečiąją mūsų sąrašo vietą užima „LG Optimus G Pro“, gražuolis iš Pietų Korėjos. Tokią poziciją jis išsikovojo dėl itin ilgo baterijos gyvavimo laiko – ja galima naudotis 21 h, kalbant telefonu ir naudojantis 3G. Be to, telefonas turi 4 branduolių „Qualcomm’s Snapdragon 600“ procesorių, dėl kurio telefonas veikia itin greit.

Tiesa, „G Pro“ tikrai didelis ir jei telefoną mėgstate nešiotis kišenėje, gali kilti nemalonumų bandant užsirišti batus.

Ryškios ir kokybiškos spalvos. Ekrano spalvos yra ryškios – žiūrėti per jį vaizdo įrašus yra vienas malonumas. Tai pirmasis LG telefonas, turintis „Full HD“ raišką.

Išskirtinės funkcijos. „G Pro“ turi LG telefonams būdingas išskirtines funkcijas, tokias kaip „QSlide“ ar „QuickMemo“. Pirmoji funkcija skirta atlikti kelis veiksmus vienu metu, nes telefone galima matyti du atskirus didelius ekranus ir, pavyzdžiui, žaisti žaidimą ir rašyti trumpąją žinutę vienu metu.

„QuickMemo“ skirta rašyti (ir išsaugoti) pastabas tiesiai ant ekrano, nesvarbu ar jame atverta nuotrauka, interneto puslapis, ar programa. Tokia funkcija ypač naudinga norint ką nors pažymėti ir nusiųsti draugams.

Technines telefono charakteristikas galite pasižiūrėti čia: http://www.gsmarena.com/lg_optimus_g_pro_e985-5254.php

Beveik pirma vieta – „Huawei Ascend P6“ modeliui

Nebuvome tikri dėl antrosios vietos, šis telefonas gali drąsiai taikytis ir į pirmąją. Tai „Huawei Ascend P6“ telefonas, visai neseniai pasirodęs ir „Tele2“ salonuose.

Kodėl jis atsidūrė antrojoje vietoje? Pirmiausiai, tai ploniausias telefonas pasaulyje, palaiko dvi SIM korteles, o vartotojo sąsaja „Emotion UI Android“ gavo 300 patobulinimų lyginant su senesniais „Huawei“ modeliais.

Apie šį modelį per daug neišsiplėsime, nes „Ascend P6“ modelis detaliai buvo aprašytas nesename blog‘o įraše: http://blog.tele2.lt/2013/07/du-mobiliojo-pasaulio-gigantai-is-kinijos/. Galime tik pridurti: jei prekės ženklas „Huawei“ jums asocijuojasi su pigiais ir paprastais telefonais, tai šis modelis gali visiškai pakeisti jūsų požiūrį.

Technines telefono charakteristikas bei kainas galite pasižiūrėti čia: http://mob.tele2.lt/lt/telefonai_privatiems/Huawei_P6_Ascend

Kol kas vienvaldis lyderis visame kame yra „Samsung Galaxy S4“

„Samsung Galaxy S4“ – turbūt pats populiariausias ir dažniausiai linksniuojamas „Samsung“ modelis, kuris atsiduria pirmoje mūsų sudaryto sąrašo vietoje.

„S4“ turi kokybišką ekraną, sklandžiai veikiančią operacinę sistemą ir greitą procesorių – tai tik keletas savybių, iškėlusių jį pirmąją sąrašo vietą.

Nuotolinis valdymas. Telefonas turi dvi puikias funkcijas valdyti jį iš tolo. „S Voice Drive“ funkcija skirta telefonu naudotis vairuojant. Ši funkcija trumpąsias žinutes ir elektroninius laiškus „perskaito“ balsu. Ji leidžia diktuojant tekstą atrašyti siuntėjui arba jam paskambinti bei atsiliepti.

Su „Air Gesture“ funkcija neliečiant ekrano galima peržiūrėti naujienas internete ar socialiniuose tinkluose, perversti kitą skaitomo dokumento puslapį bei atsiliepti į skambutį.

Nepamainomas kelionėse. Telefone veikia „S Translator“ funkcija, kuria galima naudotis ir neprisijungus prie interneto. Kelionėse tai gali būti nepamainomas žodynėlis, verčiantis tekstą į kalbą ir atvirkščiai. Jame galima rasti 3000 frazių 9 skirtingomis kalbomis.

Technines telefono charakteristikas ir kainas galite pasižiūrėti čia: http://mob.tele2.lt/lt/telefonai_privatiems/Samsung_I9505_Galaxy_S4_

Tai tik vienas iš galimų telefonų „Top 5“. Į šį sąrašą pretendavo ne ką mažiau įspūdingi telefonai – „Motorola Droid Razr HD“, „LG Nexus 4“, „LG Optimus G“ ar „Samsung Galaxy Note II“. Kuris telefonas, jūsų manymu, yra vertas pirmos vietos šiame sąraše? Kokį modelį rekomenduotumėte savo draugams?

Komentarai

 1. vyga rašo:

  na visi jie vienodi, androidas nuo prigimties be lagu nebus.Kas liecia samsunga tai nusivilymas didziausias kad pagerinti sintetinius testus savo programineje irangoje yra imete programele kelti procesoriaus dazni, yra straipsnelis apie tai. Na o kad ta gelezis dirbtu gerai tai pirmiausi reikia softa islaizyti o androidui tai nesviecia. Tai mano asmenine nuomone.

 2. Valas rašo:

  man geriausias lumia 920 nesvarbu kad jo sboris 183gr. as jo nejauciu net su odiniu ceholiuku

 3. URL rašo:

  Nevisai patiko šitas topas. Esu Prestigio fanas, norėčiau, kad ir jų įrenginiai kada nors atsidurtų tokiam tope..:3

 4. Robka rašo:

  Kada prekiausite LG G2?

 5. gta rašo:

  kokios cia pievos ??? vel uz pinigus gal samsunga isrinko i pirma vieta :D kai europoje pirma vieta OFICIALIAI PRIPAZINTAS HTC ONE ir gavo apdovanojima :)

 6. Tomas rašo:

  Galva jus persisvieskit su tokiais TOPais:D “pabandeme ir mes” gal geriau nebandykit, klaunai jus:DD “huawey” antroj vietoj, jums viskas gerai? Nuo kada sitas sudas gali butNET antroje vietoje? Sony xperia Z ketvirtoje, kai tuo tarpu Z1 net nera isvis tope, kas apsurdiska … HTC one pripazintas oficialiai GERIAUSIU. Tik musu Lietuvoje, jis gali nusileist tokiems telefonams, kurie net i topa nepakliuna oficialiuose rinkimuose:D klounu armija tas Tele2, geda uz jus man nuo kitu….

Palikti komentarą

Skaitytojų prašome:
- komentuoti konkretų straipsnį
- nekurstyti nesantaikos
- nešmeižti ir neužgaulioti
Daugiau...
Tvarką pažeidus, komentarai gali būti trinami.