2011 liepos 05
Kategorijos: Produktai

Iš dėžutės išėmus: bandome išmanųjį telefoną „Huawei U8500”„Metas griauti stereotipus“, − pagalvojome rankose vartydami šį mobilųjį telefoną. „Panašu, kad „pagaminta Kinijoje“ dabar reiškia toli gražu nebe „pigu“, bet „gera kokybė už gerą kainą“. Būtent toks įspūdis susidarė artimiau susipažinus su išmaniuoju telefonu „Huawei U8500”. Jo kūrėja kinų kompanija „Huawei“ (beje, antra pagal dydį mobiliųjų telekomunikacijų įrangos gamintoja pasaulyje) šiuo prietaisu pademonstravo, kad naujausios technologijos neprivalo būti brangios. Bet pakalbėkime apie viską iš eilės.

Atidarę dėžutę be paties telefono randame kroviklį (jis kartu yra ir USB laidas, kuriuo telefoną galime prijungti prie kompiuterio), ausines su įprasta 3,5 mm jungtimi bei vartotojo vadovus lietuvių, rusų ir latvių kalbomis. Perskaitę vadovą likome patenkinti – viskas parašyta paprastai ir suprantamai. Tai turėtų nudžiuginti tuos, kuriems „Huawei“ bus pirmoji pažintis su išmaniaisiais telefonais, turinčiais jutiklinį ekraną – instrukcijoje aiškiai nurodyta ir kaip parengti telefoną naudojimui, ir kaip jį valdyti.

Čiumpame patį telefoną ir imame priekabiai vertinti jo dizainą. Tiesą sakant, prikibti nėra prie ko– solidus juodas ir metalo spalvos plastiko korpusas atrodo gana tvirtas, tačiau ne griozdiškas. Veikiau priešingai – skoningas kiek išlenktų kraštinių ir stačių kampų derinys suteikia telefonui elegancijos. Taigi prietaisas maloniai įsitaiso delne. Palyginę su pora kitų išmaniųjų telefonų („HTC Desire“ ir „iPhone 3GS”) pastebime, kad „Huawei“ už pastaruosius yra šiek tiek mažesnis bei lengvesnis – bandomas telefonas sveria 115 gramų, t.y. 15 gramų mažiau už kitus paminėtus pavyzdžius. Galbūt tai ir neatrodo daug, tačiau skirtumas juntamas.

Baterijos dangtelį nuėmėme gana lengvai, čia pat prisimindami kai kuriuos modelius, kuriuos atidaryti būdavo ne ką menkesnis iššūkis nei įsilaužti į seifą. Įdėjus SIM kortelę ir bateriją, dangtelis nesunkiai grįžo į vietą ir buvo gerai užfiksuotas – nepanašu, kad ilgainiui kiltų grėsmė jį pamesti.

Įjungus telefoną, mus pasitinka puikiai pažįstamas žalias robotukas – operacinės sistemos „Android“ simbolis. Telefone įdiegta „Android“ 2.1 versijos („Eclair“) operacinė sistema. Dar labiau nudžiugina galimybė pasirinkti meniu lietuvių kalba – daugeliui tai gerokai palengvins pažintį su visomis telefono ir jo operacinės sistemos teikiamomis galimybėmis.

Jutiklinis „Huawei U8500” ekranas nemažas − 3,2 colių įstrižainės (320 x 480 taškų). Ekranas atkuria 256 tūkst. spalvų ir į jį gana malonu žiūrėti įvairiu kampu bei esant ir labai ryškiam apšvietimui. Telefonas aprūpintas akcelerometru, taigi ekranas automatiškai pasisuka vertikaliai arba horizontaliai, prisitaikydamas prie kampo, kuriuo laikote telefoną.

Prietaisą daugiausiai valdome liesdami ekraną pirštais – kaip ir dauguma kitų išmaniųjų telefonų, „Huawei“ teturi kelis būtiniausius klavišus (įjungimo ir išjungimo, garsumo nustatymo, meniu, grįžimo, užbaigimo ir siuntimo mygtukus) bei optinę aikštelę tikslesniam valdymui. Jutiklinis ekranas tikrai „paklusnus“ ir lengvai reaguoja į prisilietimus, taigi valdyti šį telefoną gana paprasta.

Atsidarę programėlių meniu randame apie 30 įvairių programų – pradedant savaime suprantamomis, tokiomis kaip „Skambučių registras“, naršyklė ir elektroninis paštas, baigiant naujienų skaitykle, žemėlapių ir navigacijos programomis, itin pravarčiomis keliaujant. Palyginti su kai kuriais kitais išmaniųjų telefonų modeliais „Huawei U8500” gali pasirodyti šiek tiek „lėtesnis”, bet jeigu tai pirmasis jūsų išmanusis telefonas, to tikrai nepajusite – visas bandytas programėles prietaisas atidarė ir vykdė gana sparčiai.

Perkėlę į telefoną savo adresų knygelę, pabandėme juo skambinti. Tie vartotojai, kurie telefone saugo šimtus numerių, tikrai įvertins patogią paieškos sistemą, leidžiančią keliais spustelėjimais rasti norimą adresatą ir jam paskambinti. Kalbantis pašnekovo balsas gerai girdimas ausinėje, telefoną gana patogu laikyti prie galvos. Beje, „Huawei U8500” turi atstumo jutiklius, ir atitraukus prietaisą nuo ausies, ekranas automatiškai nušvinta bei pasiruošia priimti vartotojo komandas.

Žinoma, šis telefonas tinka ne tik skambinti – juo galima klausytis muzikos (MP3, WMA ir eAAC formato bylų), žiūrėti vaizdo įrašus (MP4, „DivX“ ir kt.). „Huawei U8500” turi įmontuotą 3,2 megapikselių vaizdo kamerą, taigi juo galima ir fotografuoti bei filmuoti. Tiesa, nuotraukų ir ypač vaizdo įrašų kokybė nėra stulbinanti, tačiau jos pakaks svarbioms akimirkoms įamžinti, jei po ranka neturėsite fotoaparato.

Likome maloniai nustebinti šio telefono baterija. Porą valandų palaikę ją prijungtą prie elektros tinklo, pasiekėme 92 proc. įkrovą. Nors bandydami telefoną naudojome gana intensyviai, tačiau praėjus parai baterijos įkrovimas vis dar siekė apie 60 proc. Daugelis kitų išmaniųjų telefonų modelių vartotojų prisipažįsta, jog išeidami iš namų ilgesniam laikui būtinai kartu pasiima ir kroviklį, nes aktyviau naudojamas telefonas kartais „laiko“ vos kelias valandas.

Žinoma, priekabesni vartotojai rastų, ko pasigesti. Pavyzdžiui, SD kortelės – nors ją galima įdėti į šį telefoną, tačiau kortelės nėra pradinėje pakuotėje, taigi norint fotografuoti, filmuoti, perkelti į telefoną muzikos įrašus ir kitokias bylas, kortelę reikės įsigyti. Nėra ir pažangesnių jutiklinio ekrano valdymo komandų, leidžiančių, pavyzdžiui, dviejų pirštų judesiais padidinti ar sumažinti ekrano vaizdą. Tačiau tai gana sėkmingai atstoja įprasta padidinamąjį stiklą vaizduojanti piktograma, kurią baksnodami didiname ir mažiname vaizdą.

Kita vertus, telefonas „Huawei U8500” turi ir neginčijamų pranašumų. Be kitų, kuriuos čia jau aptarėme, reikšmingiausias šio prietaiso „pliusas“ yra kaina: mūsų salonuose šį prietaisą be jokių sutarčių galima įsigyti už 489 Lt. Įvertinę šio telefono savybes vienareikšmiškai konstatuojame: optimalus pasirinkimas. Galbūt „Huawei U8500” ir neturi kai kurių prašmatnių dalykėlių, kuriais gali pasipuikuoti konkuruojantys modeliai (pvz., žibintuvėlio funkcijos), tačiau tai – visavertis išmanusis telefonas. Jis ypač tinka tiems, kurie tik pradeda pažintį su šiais prietaisais ir jų teikiamomis galimybėmis.

Ar minėjome, kad su sutartimi šį puikų telefoną galima įsigyti vos už 1 litą? Susipažinkite su mūsų siūlomais planais.

Komentarai

 1. Viktoras rašo:

  Kaip tycia ir pakelet kainas su sutartim :)

 2. M.M. rašo:

  Su Akcija 25 šis telefonas kainuoja 69 litus :)

 3. Tadas rašo:

  Tai pirkit is manes be jokiu sutarciu :) Garantija dar 23 menesiai. Bukle 10 is 10.
  Kaina tik 350 Lt.
  Vilnius
  860290831

 4. slavka rašo:

  nu nznau isigijau as si tel ir nei kiek nlesigaliliu nes jis istoes patogus ir malonus iphone gal ir geras bet tai labai jau didlis pres si grazoli . ir tikrai yra paklusnus .;-)

 5. Alvydas rašo:

  Turiu si modeli paimta Omnitelij, antra kart jo net nebandyciau imti. Pliusai: ekranas tikrai geras, ryskus viskas gerai matosi. Minusai: visu pirma su Android 2.1 skaipas labai prastai veikia, o jeigu dar pasijungi Wlan tai baterija krauti reikia kas 2val. Navigacijos nemokamos nera, naudoja duomenis ar turi pirkti is Android marketo, tai nemazi pinigai. GPS naudoja labai daug energijos tai vaziuojant mieste turi pajunges i srove laikyti. Operacines garantiniam i 2,2 versija neperaso, tipo negali. Esme-Baterija prasta, su 2,1 androidu lagina…. is 10 duoti galima max 5

 6. monika rašo:

  sveiki , irgi neseniai isigijau Huawei u8500 telefona , bet atsirado problema , jog niekas negali man isiusti zinuciu , ir tame esme kad netgi sau pati sau negaliu issiusti ju . gal galit pasakyt ar jum buve taip ? ir gal zinote kaip pakeisti ? :)

 7. Andrius rašo:

  Turi si modeli, bet vargstu su jo pakeitimu, nes mikrofonas silpnas. Vos įmanoma susikalbėti. O tele2 nekeicia, nes MTTC servizas patikrino ir nustate jog viskas ciki.Vargo vakariene

 8. Greta rašo:

  gal turintieji si telefona galetu pasakyti kaip visam laikui isjungti touchpal’o visas tas sumaniasias ivestis? nes rasant sms tai kelia lb dideliu problemu, bent man :) ir dar, sakau visam laikui, kadangi tik isjungus viskas buna gerai kokias pora val, o po to, kazkokiu stebuklingu budu, viskas atsistato i pradine padeti :)

  • Asta rašo:

   dešinėi kampe yra migtukas “DICT” arba kai paspaudi siūsti pranešimą ir nori rašyti teksta spustelk ir palaikyk langelį kuriame rašosi raidės, tada išmes lentelę,joje paspausk “įvesties metodas” ir pasirink klaviatūrą.

 9. Bubopx rašo:

  “Porą valandų palaikę ją prijungtą prie elektros tinklo, pasiekėme 92 proc. įkrovą. Nors bandydami telefoną naudojome gana intensyviai, tačiau praėjus parai baterijos įkrovimas vis dar siekė apie 60 proc.” – nors ir “kalibruota” mano Androidėlio batareika (kelis sykius ROM`ą persirašinėjau ir kaskart pratrindavau tam tikrą failą), vis tiek baterija senka netolygiai, esant tolygiam naudojimuisi telefonu (būtent TOLYGIAM/VIENODAM). Kraunant greit pasiekiama 90% įkrova, o kol bus “fully charged”, reikia palaukt dar neproporcingai belen kiek laiko. Šiaip įdomu.

 10. Ramas rašo:

  Iš atsiliepimų matau kad tel. įpirštas Tele2 su sutartim matyt niekam vertas :(

 11. Arūnas rašo:

  Sveiki ! Gal kas žino ar yra šiame telefone toks nustatymas, kuris parodo kiek laiko esu prakalbėjęs? Tiksliau- kad žinočiau kiek laiko išnaudojau iš duotų 10 val.limito. Ačiū.

 12. Bubopx rašo:

  Galima mėgint niekada netrint call log’ų ir dienos pabaigoj į Excelį susivest suminę prakalbėto laiko apskaitą, turint galvoje Tele2 taikomą minučių apvalinimo politiką, arba įsimest kokį app’są iš turgaus, pvz., PhoneUsage. Tik klausimas, kaip teisingai jis skaičiuos laiką (su duomenų apskaita nesusitvarko prideramai). Ir dar berods Tele2 savitarnoj sutartiniai abonentai einamą sąskaitos likutį gali sekti, bet nesu tikras.

 13. Arūnas rašo:

  Ačiū. Turėjau SonyEricson tai ten be problemų- viską matydavau kiekvieną mėn.Čia toks naujoviškas telefonas, o valdymo funkcijos mano manymu labai prastos. Pav. kiek kartų /mažiausiai!/ reik kažką paspausti, kad galėtum paskambint Onutei? Gal kas gali atsakyt?

 14. Milda rašo:

  Sveiki,
  gal dar yra norinčių įsigyti šitą tel.? Aš taip pat galiu parduoti be sutarties. Garantija jam dar 23 mėn. su pliusu.
  Kaina – 400 Lt.

 15. Andrius rašo:

  Neteko kiniško bandyti, bet kad jie jau sugeba pagaminti kokybiškai esu įsitiknęs pagal kitas prekes.

 16. Erikas rašo:

  Gal kas galetumete padeti susiduriau su sd korteles problema neisio nei isto atsijunge kortele raso ,,SD kortele pasalinta. Idekite nauja kortele,, bandziau ideti kita ir vistiek tapati raso?

 17. iatr rašo:

  Nan aš tai nusipirkau iš omnitelio tą nelaimėlį balandžio mėnesį.Pasinaudojus juo jau nešiau į MTTC – “remontavo” telefoną 2 mėn., o ausines pakeitė naujomis po 4 mėnesių. Ausinės nusprogo vos porą kartų panaudojus. Telefoną į mttc nešiau nes visiškai pakibo operacinė sistema, nei išjungimas/įjungimas nepadėjo. Nunešusi į taisyklą gavau jau tooookį pakaitinį telefoną kad šlykštu į rankas paimti, gėda prie žmonių išsitraukti.
  Taigi dabar vėl teks nešti remontuoti dar nesukakus 0,5 met. nuo pirkimo. Šį kartą skundžiuosi kad ir man sunkiai prisikambina ir aš sunkiai prisiskambinu. Sunkiai gaudo ryšį. Taip pat keletą kartų buvo kad matau / girdžiu kad man skambina, bet neleidžia pakelti ragelio – nei mygtukais nei tuoch-screen’u. Aną savaitę vos nepramigau į darbą – žadintuvas nustatytas kad skambėtų darbo dienomis tam tikrą valandą. O aš nubudusi pastebėjau kad jau yra daugiau valandų ir mano žadintuvas nesuveikė. Paimu telefoną į rankas, paspaudžiau mygtuką kad užsidegtų ekranas ir tik tada žadintuvas įsijungė ir ėmė pypsėti. Xuyjavei o ne huawei, atsiprašant tas telefonas.
  Dar atskira kalba apie omnitelį kaip jis mane aptarnavo, kol buvo remontuojamas telefonas. Žadėjo kompensaciją, bet taip ir nieko neištesėjo.
  Taigi, apibendrinant – nepatariu šio kiniečių aparato pirkti ir įsipareigoti tinklo kompanijai kelis metus. Kiti iš omnitelio pabėgo, o aš pasilikau, dabar gailiuosi. Šlamštas, sukčiai ir omnitelis ir tas huweijus.

  • Marius rašo:

   nemoki naudoti jo xD

 18. LOL rašo:

  iatr: kazin isviso ar tu ta huawei turejai:) cia tik nesamoniu primaliai ir viskas as tai pat turiu huawei ir viskas labai gerai ir niekas nei trupucio nestringa:)
  Tu jauciu tik pavydi kad kiti turi ir cia svaigsti kad ”os parejo”…

 19. LOL'ui rašo:

  Tu nepyk, bet pats esi durnas ir pavydus, uzsipuldineji zmones.
  P.S. nenukrypk nuo temos, muzhike ir provincijos!

 20. Gegute rašo:

  Ei Hiebryte, kaip isjungti si telefona ir kaip ijungti-sone ir virsuje mygtukai-kuri reikia spausti-as neturiu paso- nesikoliokite o padekite- skubiai!

 21. juste rašo:

  as turiu si tele. NU ZIAURIAI GERAS!!! ir veikia gerai,sd kortele prie mano buvo nu esme kad tel.geras!REKOMENDUOJU!!!

 22. Hu8500 rašo:

  Turiu si tlf bet nieko gero jame nera. Letas tlf.

 23. irma rašo:

  sveiki turiu si tel bet dar nelabai moku nusistatyti kad kai skambina zmogus rodytu jo nuotrauka.Ps adresu knygoje rodo su foto o kai skambina jos nerodo,siaip tel nieko ipatingo laiko daugiausiai 2paras kad ir nenaudoji interneto…

  • ruslanas rašo:

   Siandien issprendziau sita problema, t.y. kai nerodo foto kai skambina zmogus, kurio nuotrauka yra ideta telefonu knygoje.
   Dariau taip: perkeliau visus savo kontaktus is SIM i telefono atminti, padariau kad rodytu tik SIM kontaktus ir visus istryniau (yra funkcija “zymeti visus”). Po to padariau, kad rodytu tik telefono atmintyje esancius kontaktus (su nuotraukomis) ir viskas veikia!
   Isvada: Kontaktai neturi dubliuotis! Sekmes!;)

 24. Irma, rašo:

  Mano irgi ta pati problema kurios neissprendziu: ir del nuotrauku rodymo ir baterijos budejimo trukme dar trumpesne.

 25. 444 rašo:

  gal kas turite issprende bent jau nuotraukos rodymo problema?

 26. D. rašo:

  Turi ji savaite. Pirkau nes labai patiko kokybiskas korpusas ir dizainas.

  Veikia jis gan neblogai, nera nei greitas nei kazkuom issiskiriantis. Aisku ir modelis jau senas.

  Androidas nelagina per daug, visokios 3 saliu programytes, GPS, Wi-fi feikia be problemu.

  Uz tokia kaina manau analogu sunku rasti…

  Patiko. 8 is 10. Plius 1 uz puiku dizaina ir korpuso kokybe.

 27. ginte rašo:

  gal galit pasakyti kaip padaryti kad nuotrauka rodytu ant ekrano visa? nes man ja rodo ne visa ir dar priartina,buciau labai dekinga jai pagelbetumet.

 28. aaa rašo:

  kodel neveikia internetas be Wi-Fi?

 29. uuuu rašo:

  turiu Huawei is tele2 pasiemus , po pirmos naudojimosi dienos turejau nest i garantini , ekrano jutiklis nebeveike ;D per savaite sutvarke . po sutvarkymo problemu neturiu su tuo telefonu , is pradziu keikiau , kad taip greit sugedo , bet dabar labai dziaugiuos siuo telefonu , puikiai veikia, greitas , jokiu nusiskundimu :)

 30. A.V. rašo:

  Turiu. Naudoju. Džiaugiuosi. Naudoju pagal instrukciją, nesušlapinu, nemėtau, laikau odiniame įdėkle ir jau beveik du metai neturiu problemų. Baterija gal ir silpnoka, ją galima ir tankiau pakrauti. Žemėlapius perki vieną kartą, įsiseivini ir turi. Vertinu 10 balų iš 10.

 31. dzjuly rašo:

  huawei u8500 kazkokia tragedija…jei zinociau to konsultanto,kuris man ji ikiso, varda, iskart jam nunesus trenkciau. pasiemiau omnitel salone su sutartim. nuolatos persikrauna, issijungineja, stringa, pradeda is lempos ekranas mirkseti, o jau apie krovima tyliu, kol pradeda krauti tai gal 20 kart reik laida perkisdinet ir jei dar pajudinsi tai visai nepasikraus, o tas pats pakrovejas kuo puikiausiai nokia krauna…jau nebezn ka daryt. kai skambina reik laukt kol parodys, kas skambina. apie garso kokybe tyliu…paverti telefa kai mz groja ir uzstringa…fotikas is vis lievas…pirmieji mobilieji telefonai su fotikais geriau fortkino nei sitas. ir vaizdo kokybe ne kokia..nepalyginsi su kitais tel… zodziu isvada viena, kas zadat pirkt, patariu nesvaistyt pinigu veltui, geriau kitka paieskokit…

  • Marius rašo:

   nezinau nemokat jus ju naudot s pavyzdziui jau 4 metus naudojuos juo ir man kamera ok ir nieks nelagina ir sparciai naudojant baterija laiko 2d

 32. sonata rašo:

  Naudoju si telefona ir labai juo dziaugiuosi.

 33. ruslanas rašo:

  Turiu apie 3 menesius ir dziaugiuosi. Niekas nepersikrauna, neissijungineja, programos veikia be priekaistu, kraunasi gerai, zodziu nieko blogo pasakyt negaliu, kaip uz tokia kaina geriau nieko nerasi. Galetu buti daugiau vidines atminties ir gal greitesnis galetu kazkiek buti, bet kaip minejau viskas remiasi i pinigus, o kad kazkam brokuotas pasitaike tai cia su bet kuriuo telefu gali atsitikt..

 34. Eglė rašo:

  Kaip įjungti internetą,kad veiktų telefone???????

  • Domis rašo:

   Nustatymai > Bevieliai ryšiai ir tinklai > Mobilaus ryšio tinklai > turi būti varnelė ant pirmo punkto ”Duomenys įjungti”

 35. Tadas rašo:

  Turiu Huawei kaskur jau puse metu ir kolkas niekaip nepriprantu prie jo… Pagrindiniai minusai nera multitach,silpnas procas to pasekoje lagina,kas man begalo nepatinka… kameros kokybe pagal mane labai prasta is 10 balu duociau gal tik kokius 3-4 balus. Bet is esmes pagal kainos ir kokybes santiki tikrai neblogas telefonas…Aisku jei turit pinigu ir norit kasko geresnio, tai tada nepatarciau pirkt sito tel :)

 36. goda rašo:

  gal kas žino ar galima iš šito telefono pakeisti facebook varda ir pavarde. na tesiok užsiregistruotis iš naujo :)

 37. Algirdas rašo:

  As turiu sita telefona, geras telefoas, jame yra netgi apacioja mygtukas – pele.
  :) :) :)

 38. kestis rašo:

  sveiki visi huawei u8500 vartotojai turiu klausima kajp siusti muzika per blutuf is huawei u8500 y kita telefona?

 39. Aga rašo:

  O man nuolatos persikraudineja, buna skambinant taip pastringa, kad nei ragelio padet, nei perskambint, nei pakalbet negali… Gal ir geri sitie telefonai, bet reik pripazint, kad nemazai ir brokuotu pasitaiko… Keliems cia is musu nepasiseke, kitiems geriau… As asmeniskai nepatenkinta, bandysiu nest i garantini del nuolatinio persikraudinejimo, nes jau tikrai nervukus gerai patampo… O ir baterija silpnai liako, kraunu kasdiena,… vyras turi nokia ir jam savaite laiko, tai nuolat is manes juokiasi…

 40. 444 rašo:

  Aš jau 1,5 m. turiu šį telefoną. Turiu irgi tokią pačią problemą kiap ir AGA.Kaip sakoma – garantiniam buvau – pradžioje šio forumo istoriją apie nervųū tąsymą jau aprašiau, iš omnitelio bėgsiu tik pasibaigus sutarčiai. Nors esu jų klientė 10 metų. Na bet yra kas labiau rūpinasi savo klientais. Ne api etai mes čia kalbame. Be viso kito manąjį xuavei net vienu metu tekdavo kas 12 val. krauti. Bet dabar tik kartą per dieną kraunu. Ne, ne garantinis pagelbėjo – sakiau jau – neisiu tenai daugiau. Atostogaudama savaitę kitą išjungiau savo žadintuvo paslaugą. Tai vat jo atsisakius “džiaugiuosi” “Išmaniuoju” savo. Turėjau atsiprašyti savo muzikinio centro ir vėl naudotis jo žadintuvu, kuirio seniai seniai nebenaudojau.
  Kaip pasityčiojimas – xuawei ir dar išmanusis…

 41. Vesta rašo:

  Sveiki, isigyjau si telefona, bet niekaip nerandu ar galima nuo ekrano nuimti nereikalingas programeliu langelius , randu tik kaip itraukti. Gal kas zino ir gali pagelbet ir pasakyt kaip tai padaryt ;)

  • Juste rašo:

   Susiduriau su problema. Neveikia telefono kamera. Tiksliau tai veikia, tai neveikia. Daznai kai bandai ijungti kamera, buna juodas ekranas, lyg krautu. tada islenda lentele, kad programa netiketai sustojo, bandykite dar karta. Gal kas susidure su tokia problema, ar gal zino kaip paciam tai sutvarkyti? dekui.

 42. Vestai rašo:

  Telefone paspaudus palaikyk ta programeles langeli, kuri nori istrinti. Ilgiau laikant ekrano apacioje desineje puseje pasirodys siuksliu bibiras – tai tada ir temk ta ikonele ant tenai. Taip ir istrinsi.

 43. NachOz rašo:

  KT Birželis 25 d, 2009Algirdai, man patinka tavo užsispyrimas! Be NOKIA, yra dešimtys kitų pyzvadžių, tarp kurių valstybių valdomų įmonių kontraktai ir kt. (visiškai nesistebiu, kad kartais nesuveikia sankcijų mechanizmai ar sušvelnėja deklaracijų tekstai). Todėl tokios informacijos apie panašius sandorius turi būti daugiau! Antra vertus, jei diskusijos apie euro-reikalus šalyje dar nepasiekė euro-paauglystės lygio, vien euro-žalingos info sklaida gali šiek tiek iškreipti euro-brandą (?)

 44. Nelii rašo:

  Turiu as Huawei u8655-1 , dar tik 1 menesi, nebuvau ismetus, labai saugau. Bet jis man pries pora dienu pradejo kaip ir strigineti, kad budavo kad ir spaudziu nereaguoja.. Vakar jis man isijunge, bandziau ijungti, bet rodo Huawei zenkliuka, ir daugiau nieko….

 45. loreta rašo:

  Dukra atidave sio modelio telefona, huawei u8500, gal kas turite instrukcija, nelabai susigaudau kaip ka ijungti.

 46. ingrida rašo:

  Dukrai nupirkau HUAWEI .Kai reikia susišnekėti , labai silpnai ir neaiškiai girdžiu , negi naują tel .reiks nešti į garantinį taisymą.Nusivyliau.

 47. I rašo:

  Turite problemu su huawei 8500? As irgi turejau, bet nebeturiu. Kartais jis mane taip uzknisdavo, kad noredavosi ji po presu pakisti, ar iatrenkti pro langa. Si telefa ipirso man omnitel, esu cia rasiusi savo nusiskundimus seniau, bet kaip jau minejau – esu laimonga ir galiu vel kaip zmogus naudotis telefonu. Nusipirkau nauja modeli, ne hujevai (taip ji praminiau) ir ne joki kita KINIETISKA. Negana to, omnitel nuo balandzio vidurio, kada baogiasi sutartis, praras dar viena abonenta, istikimai buvusi ju tonkle virs 10 metu. Laukiu tos dienos.
  To linkiu ir visiems jums, apgautiems ir ignoruotiems savo tinklu klientams.

 48. Arvydas rašo:

  turiu huawei bet sory lietuvoi biski kainos didokos as ji parsiveziau naujut naujuteli uz 90$ lietuviai moka daryti saibas su sutartimi :) nejimkit pagal tas sutarti permokat uz tel x3 kart uzsisakikit ir parsisiuskit jai jau norit naujo ir gero nunesis sumes programas pas meistrus ir vuole jus turit tel uz kapeikas ir viskas normaliai veikia

 49. asta rašo:

  gal galit kas paaiskinti kaip reikia jam normaliai nustatyti kad normaliai galetu rasyt sms:)nes man rasosi nesamoningi zodziai

 50. Valerija rašo:

  Buvo ir man iškilę problemų su garsiakalbiu, bet tele2 sugebėjo viską operatyviai sutvarkyti

Palikti komentarą

Skaitytojų prašome:
- komentuoti konkretų straipsnį
- nekurstyti nesantaikos
- nešmeižti ir neužgaulioti
Daugiau...
Tvarką pažeidus, komentarai gali būti trinami.