2011 sausio 10
Kategorijos: Paslaugos, Produktai

Mobilusis internetas kompiuteryjePrieš kurį laiką jau rašiau apie pasirinkimą tarp rinkoje esančių išankstinio mokėjimo mobiliojo interneto kompiuteryje pasiūlymų.  Šį kartą aptarsiu pasiūlymus su sutartimi.

Taigi, į ką svarbu atkreipti dėmesį?

Pradėkime nuo to, kam ir kiek naudositės internetu. Reikėtų pasistengti daugiau mažiau realiai įvertinti, kokiais tikslais ir kokiu dažnumu naršysite, bendrausite el. laiškais ar socialiniuose tinkluose, žiūrėsite bei dalinsitės nuotraukomis ar vaizdo įrašais, ar keisitės didelės apimties dokumentais.

Jeigu ketinate tik naršyti ir bendrauti, jums turėtų pakakti apie 1 GB/mėn. Prieš kurį laiką tokį vartojimą lygį atitinkančių planų pasiūla buvo kur kas didesnė, tačiau šiuo metu teikiamas tik mūsų pasiūlymas:

Kaina, Lt/mėn. Duomenų kiekis/mėn. Papildomų duomenų kaina
9 Lt 1 GB 0,01 Lt/MB

Jeigu keisitės nuotraukomis, žiūrėsite Youtube vaizdo įrašus ir kt., tikriausiai palankiausias bus apie 3 GB/mėn. siūlantis mokėjimo planas.

Mūsų pasiūlymas:

Kaina, Lt/mėn. Duomenų kiekis/mėn. Papildomų duomenų kaina
20 Lt 3 GB 0,01 Lt/MB

Kitas pasiūlymas:

29 Lt 3 GB 0,01 Lt/MB

Kitas pasiūlymas:

21 Lt 3 GB 0,01 Lt/MB

Jeigu retkarčiais norėsite apsikeisti didelės apimties dokumentais, gali prireikti ir 5 GB/mėn. Mūsų pasiūlymas tokiam kiekiui:

Kaina, Lt/mėn. Duomenų kiekis/mėn. Papildomų duomenų kaina
29 Lt 5 GB 0,01 Lt/MB

Jeigu ketinate nuolat keistis didelės apimties dokumentais, jums reikėtų neriboto mokėjimo plano.

Kalbant apie neribotus mokėjimo planus, reikia iš karto atkreipti dėmesį ir į kitą svarbų dalyką – greitį, kuris yra suteikiamas su konkrečiu mokėjimo planu. Su riboto duomenų kiekio planais šis greitis dažniausiai specialiai nėra ribojamas ir atitinka tinklo bei įrangos galimybes, o su neribotais planais yra tikslingai apribotas.

Mes neriboto pasiūlymo šiuo metu neteikiame, nes mūsų klientams pagal paslaugos naudojimo įpročius užtenka ir mažesnių, apibrėžtų kiekių. Štai kitų operatorių pasiūlymai:

Kaina, Lt/mėn. Duomenų kiekis/mėn. Sparta
49 Lt (39 Lt esamiems klientams) Neribotas iki 21,6 Mb/s, persiuntus 15 GB greitis sumažės iki 512 Kbps

Kitas pasiūlymas:

39 Lt Neribotas iki 1 Mb/s, viršijus 3 Gb duomenų – iki 256 Kb/s.
69 Lt Neribotas iki 7,2 Mb/s, viršijus 10 Gb duomenų dienos metu – iki 256 Kb/s. Nakties metu (nuo 24:00 – 8:00) naršymas neribojamas.

Kitas pasiūlymas:

39 Lt Neribotas iki 1 Mb/s
49 Lt Neribotas iki 4 Mb/s
69 Lt Neribotas iki 10 Mb/s

Svarbu yra nepervertinti sunaudojamų duomenų kiekio. Dažnas klientas (o ir mūsų darbuotojas) nustemba pamatęs tikrą duomenų kiekį – kur kas mažesnį nei tikėjosi būti išnaudojęs. Sudarius sutartį mažesniam mokėjimo planui, dažniausiai vėliau nėra sudaroma jokių kliūčių pakeisti mokėjimo planą į didesnį. Tačiau iš didesnio pakeisti į mažesnį, jei yra sudaryta terminuota sutartis, yra sudėtingiau arba visai neįmanoma.

Vertinant pasiūlymus taip pat svarbu atkreipti dėmesį į įrangos kainą. Žinoma, tai nėra aktualu, jeigu jūs jau turite modemą (arba kompiuterį su modemu). Turėkite mintyje, kad didžioji dalis anksčiau įsigytų modemų buvo pririšti prie konkretaus operatoriaus tinklo, tad norėdami pradėti naudotis kito operatoriaus paslaugomis turėsite pasirūpinti jo atrišimu.

Mūsų pasiūlymas:

Kaina, Lt/mėn. Duomenų kiekis/mėn. 7,2 Mbps modemo kaina
12 mėn. 24 mėn. be sutarties
9 Lt 1 GB - 1 Lt + 5 Lt/mėn. 149 Lt
20 Lt 3 GB - 1 Lt + 5 Lt/mėn. 149 Lt
29 Lt 5 GB - 1 Lt 149 Lt

Kitas pasiūlymas:

29 Lt 3 GB - 1 Lt 199 Lt
49 Lt (39 Lt esamiems klientams) Neribotas - 1 Lt 199 Lt

Kitas pasiūlymas:

39 Lt Neribotas - - 199 Lt
69 Lt Neribotas - - 199 Lt

Kitas pasiūlymas:

21 Lt 3 GB 15 Lt/mėn. arba 149 Lt - 249 Lt
39 Lt Neribotas 149 Lt 1 Lt 249 Lt
49 Lt Neribotas 149 Lt 1 Lt 249 Lt
69 Lt Neribotas 149 Lt 1 Lt 249 Lt

Gero pasirinkimo ir smagaus naršymo!

Parašė Greta, Marketingo skyrius

Komentarai

 1. Ramulis rašo:

  Nei 3GB, nei 5GB su normaliu 3G greičiu tikrai neužtenka šiais laikais jau. Vien intensyviai naudojantis paštu, siunčiat pasiūlymus, katalogus ir kt. jau išsinaudoja, o dar reikia ir naršyti internete, susirasti reikalingą informaciją.

  Turėtumėte apgalvoti tai ir padidinti limitus. Žinau keletą įmonių, kurios norėjo rinktis jus, nes ir greitis ir kainos buvo geriausios, bet tiesiog neužteko mėnesio duomenų kiekio.

  • Greta, Tele2 rašo:

   Ramuli, nustebtumėte, kaip daugeliui vartotojų tokio kiekio pakanka per akis :) O mes kaip visada – orientuojamės į tai, kas reikalinga visiems, o ne keletui.

   • Ramulis rašo:

    Tai kai daugelis vartotojų žino, kad yra įspausti į tokius limitus, tai ir naudojasi atsargiai, mažai, bijodami, kad viršys ir teks mokėti papildomai :)

    O tiems keletui visgi galėtų irgi planas būti.

   • nesvarbu rašo:

    Greta jus pati suvokiate kokia nesamone parašėte? :) Per akis? :D Man teko naudotis tokiu stebuklingu internetu, vien delfi apsilankius maziausiai 100 megabaitu nuskaiciuojama (per viena prisijungima) :D . Bėda tame, dauguma žmonių nesuvokia, kas tie gigai. Nesu piratas, bet jeigu man ir pasiūlytu per mėnesi apie 25 gigus, nesirinkčiau tokio interneto. Juokas juokais, bet uzeikite kokiam pusvalandziui i koki youtube, ir istavo tu penkiu gigu nieko nelieka :D DD

    • Greta, Tele2 rašo:

     Taip, suvokiu :)

     Matot, kiekvienas žmogus labai skirtingai naudojasi internetu. Negana to, kiekvienas žmogus išvis skirtingai traktuoja, kas jam yra mobilusis internetas – vienam tai išsigelbėjimas tuo atveju, kai jis keliauja ar yra kažkur, kur nėra laido, o tuo tarpu kitam – pagrindinis ir vienintelis interneto ryšys. Atitinkamai ir reikalingas duomenų kiekis skiriasi. Tačiau jei pažiūrėtume į statistiką, tai tokių klientų, kurie išnaudoja 25 GB yra nedaug. Netgi ir 5 GB išnaudoja labai nedaug vartotojų :)

     Tačiau ateityje galvosime, kaip patenktinti ir tų klientų poreikius, kurie naršo labai daug, ypač didėjant tokių vartotojų kiekiui.

 2. Rytis rašo:

  Mmm.. kaip panašu į švediškus Tele2 mobilaus interneto planus.. Small.. Medium.. Large.. :D
  Tik greičių čia trūksta kaip ten – 2 Mb/s, 6 Mb/s, 16 Mb/s ir… 4G – 80 Mb/s :)
  Pritariu Ramuliui, kad 3-5 GB yra mažai net paprastam darbui ieškoti info internete. Pvz. dabar mokomoji medžiaga pateikiama ne tik tekstiniame pavidale, bet ir garsiniame bei vaizdiniame.

 3. Ramulis rašo:

  Padarykit “custom” planą, kur kiekvienas pagal savo poreikius slankiojančia meniu juosta pasirenka greitį, duomenų kiekį ir iškart mano kainą.

 4. Ramas rašo:

  pritariu Ramuliui ir Ryciui visiska tiesa , pradedanciam atrodo kad to greicio uztenka praejus keletui menesiu pamatai i kokia duobe puoliai ,duomenu snipstas o kaina milziniska .

 5. Hellen rašo:

  Iš tikro manau , kad tie 5 GB yra labai mažai.Man mobilus internetas šiuo metu yra vienintelis būdas naudotis internetu , o toks duomenų kiekis išsinaudoja labai greitai.Noretusi kažkokio alternatyvaus varianto tiems , kurie internete naršo daugiau.

 6. Sonata rašo:

  Labai gailiuosi isigijusi is tele2 modema , visiskai nesamone, sugalvota tik is zmoniu kaip pinigus istraukti. Dar esu pasipiktinusi tele2 darbuotoja, kuri dirba kaipedos akropolyje ,pasodina zalias vistas atsiprasant, kurios net nesugeba elementariu dalyku pasakyti, metosi ir tiek. Kazka turetu tele2 sugalvoti del GB didesnio kiekio, nes greit prarasite klientus.

  • Tele2 rašo:

   Sonata, labai gaila, kad esate nepatenkinta paslauga. Tačiau gal galite konkrečiau paaiškinti, kas tiksliai Jūsų netenkina ir kodėl sakote, kad tai nesąmonė?

   Mūsų mokėjimo planai yra tokie, kokius manome esant reikalingus didžiąjai daliai klientų. Keičiantis jų poreikiams, keičiasi ir pasiūlymai.

 7. dima rašo:

  Čia gal truputį ne į temą paklausiu, bet man tiesiog įdomu. Kodėl Tele2 mobilaus interneto pakuotė žalia? Ir su drugeliais?:) Aišku, svarbiausia ne pakuotė, o paslaugos kokybė, bet visvien labai keistas sprendimas…

  • Tele2 rašo:

   Žalios buvo senesnės pakuotės. Dabartinės – oranžinės.

 8. Tomas rašo:

  Ar pas mane veiktu tele2 intikas givenu kaime nuo kauno apie 45km? Ir jei veiktu mazdaug kokiu greiciu siustu nesvarbu koks planas man svarbu kad bent 100kb/s pasiektu:)

 9. Tomas rašo:

  O tas testinis modemas su kortele tai jis bus kaip bandomasis ir pigesnis us normalu modema ar ne? Ir kokia testinio modemo kaina?

  • Tele2 rašo:

   Tai bus tas pats modemas (7,2 Mbps) ir SIM kortelė. 7 dienas testavimas nemokamas. Jei per šį laiką įranga ir kortelė negrąžinama, bus suaktyvinta sutartis, kurios sąlygos aptariamos testinės įrangos išdavimo metu.

 10. Tomas rašo:

  Suzinojau:) pas mane jei tureciau tele2 modema ir naudociaus internetu butu ziaurei blogai pasijungiau telefona su tele2 korta kaip modema ir siunte vos vos 5 kbps puslapius is viso kol atidare tai… o telefone rode pylna rysio…. Tai jei uzsisakyciau tele2 interneta tai jo… jau geriau su zebra liksiu tragedija irgi 30 kbps bet jau tiek to vis geriau…….

 11. skills rašo:

  noreciau pasidometi apie interneta ta kur yra pasiulimas kur 49lt per men duomenu kiekis neribotas ir greitis iki 4mb/s apie sita

 12. Simona rašo:

  As irgi labai pritariu daugelio cia issakytai tikslingai nuomonei, jog 5GB siandienos internetineje erdveje yra gyvas juokas, kuriuo TL2 labai sekmingai juokina. Taip teigiu, nes pasirinkau jus atsisakiusi Vinitos ir 24 men iklimpau i dideli ir klampu š…, jau pirmaji men, susimokejusi 70ll saskaita(8gb- 15dienu laikotarpyje) dar karta pasimokiau, kad tapau TL2 reklamos auka. Ir tik nereikia aiskinti ,kad neissiaiskinau, nepasveriau poreikiu ir pan. paslauga yra apverktinio lygio ir ne kitaip

 13. Bubopx rašo:

  Mobilus internetas dažnai tampa ekstensyvus instrumentas intensyviai NARŠYTI ir SIUNTINĖTIS – sunaudojamų duomenų kiekis svyruojančiai auga, o vidutinis greitis ir į mėnesio mokestį įeinantis gigabaitinis limitas iš esmės nesikeičia (dėl to sutartis ir vadinasi SUTARTIMI). Geriau pasieškoti atvirų arba blogai apsaugotų Wi-Fi stotelių (nuolatinai/pastoviai siurbtis tinkle) – juk madinga VOGTI (rečiau PIRKTI) internetą iš kaimyno, o mobilų internetą pasilaikyti ŠIAIP, kai jo prireikia čia ir dabar (dėl to jis ir vadinasi “mobilus”), arba susikompiliuoti kokį kompleksinį sprendimą (pvz., papildomai nusipirkti “Pildyk” kortą ir užsisakyti planą 1 GB/3 Lt). Ir dievaž, naudokit pravalgomų duomenų kiekius apskaičiuojančias programas, pvz., “NetMeter”, galų gale, ir tam pačiam Excely statistiką galima vestis (tik kad laiko tam skirti reikia).

 14. Tadas rašo:

  Klausimas Esu geimeris ,zaidziu lineage,stronghold Kingdoom ir -vazineju darbo reikalais po visa Lietuva Reikalingas Neribotas internetas visose lietuvos vietovese kad nestrigtu,nelagintu,neuzkibtu iki 40 lt.Jei toks planas yra prasau informuoti i mano el .pasta

 15. Lukas rašo:

  Taigi padarykit nerbojama tele2 interneta ,nes sulauksite daugiau klientu.Nes daukam veike pvz man siuncia kazkur 250kb/s man uztenka,bet beda yra kad yra ribojamas internetas tik 5gb tai cia nieko nera.Youtube biski paziuresi ir nebebus tu 5gb.

 16. ieva rašo:

  kaip galima paziureti, kiek MB isnaudojau? gal imanoma kur internete ar savo kompe?

  • Al rašo:

   m.manotele2.lt Bet ten panašu, kad kas parą atnaujina kiek išnaudojai megabaitų, kas mane nuliūdino.

 17. Gedas rašo:

  Mano nuomone pigiau nieks nepasiulys nei tele2,taciau dabar esu uzsisakes 1gb duomenu menesiui mobilus internetasji naudoju darbe kadangi neturiu galimybiu naudotis laidiniu internetu ar wifi,1gb isnaudoju per maziau nei diena vien tik ijunges narsykle.Noreciau paklausti ar artimoje ateityje neplanuojate isleisti paslauga tarkim su 10gb menesiui pildyk?nes tas 1gb juokas :) p.s terminuotos sutartys metams ar keliems manes nedomina

 18. romas rašo:

  Tikrai siais laikais 1gb juokas,vienai dienai tiktai,filma atsisiusti jau 1,36gb ir viskas

 19. Andrius rašo:

  replika:
  kodel negalima sugalvoti kitokiu planu be tu visokiu apribojimu su duomenim?
  pvz gyvenu ten kur gali veikti tik mobilus internetas, o kitokiam nera galimybes
  tai argi nepaprasciau sukurti koki plana kur greiciai butu:
  1Mb/s – xlt
  2Mb/s – xlt
  5Mb/S – xlt

  ir JOKIU apirbojimu, tegul klientas pats renkasi greiti pagal kaina, mes gi nesakom kad Jusu Tele2 uzdarbis turetu buti ne 19lt/men o 1lt/men, todel ir Jus nezinote kokius kiekius mes siunciames.

  Jeigu palydovinis internetas butu pigesnis jau seniai ji namuose tureciau, tik deja nezinau kas is ko mokos bet ir jie pradejo riboti duomenu srauta….

 20. Povilas rašo:

  Naudoju vielini interneta, greitis 4 Mbps. Menesinis mokestis apie 70 Lt, tame tarpe uz linija 23 Lt. Sudomino kiek duomenu sunaudoju, mazai narsau, gal mobilus butu pigiau. Susiinstaliavau duomenu apskaitai DUMeter ir kt paprastesne programele. Nustebino ne tai, kad per keleta valandu sunaudojau 200 MB, bet kad nenarsant abu skaitikliai sukasi “Tuscia eiga” Siuncia ir priima po 43 Mbps pastoviai nieko nedarant. Ir taip per valanda apie 40 MB . Manau, kad kompiuteris dirba dalinai kaip serveris. Kai moki ne uz duomenis tegu, bet jei tai vyktu mobiliam tai jau nedovanotina. Dabar svetaines pilnos reklaminio ir kitokio brukalo, naudingos informacijos beveik nera, todel moketi uz “duomenis” jau atgyvenes reikalas. Manau jei be mobilaus nera alternatyvos, reikia imti neribota, susitaikant su sumazintu greiciu. Atkreipti demesi i duomenu apskaita, uz kiek moki, ar sutampa su operatoriaus apskaita.

 21. Manta rašo:

  Esu be galo nusivylusi tele2 mobiliuoju internetu. Pati turiu 5GB dydžio internetą, tačiau tai yra labai mažai. Negaliu naršyti youtube.com, negaliu siųstis ar žiūrėti filmų, mzuikos, žaisti žaidimų. Beveik nieko negaliu. Šis internetas skirtas tik tiems, kurie porą kartų per dieną apsilanko naujienų portaluose ir viskas. Kai nuėjom užsisakyti interneto sakė tai yra labai daug (5GB), galėsiu drąsiai naudotis youtube, siųstis filmus. Apgavo. Žmonės, nesisakykit ribojamo interneto nei 5GB dydžio nei kitokio. Nesąmonė didžiausia!!! Turėsi internetą, mokėsite pinigus, o naudotis negalėsite.:) Galėtų greičiau būti neribojamas, gal tuomet kažkas pasikeistų, arba teks tiesiog atsiprašyti ir grįžti į teo, ten bent jau galėjau mėgautis visais interneto teikiamais malonumais nevaržydama savęs.

 22. Antanas rašo:

  Sveiki, mano asmenine nuomone yra tokia isviso nereikia varzyti interneto siuntimosi ir uplodinimo kodel, nes vieniems jau narsant ima megabaitus vien apsilankius puslapyje, net betokiame socialiniame tinkle ima nemazai, o tie 5 gigai juokas viena as isnaudoju maziausiai 30 gigu :D ir tai skaitau kad tai nedidelis kiekis :) Lietuvoje jau ne vienas asmuo yra linkes naudotis daugiau nei 5 gigus duomenu… Todel manau protingiausia butu orentuotis i ta visuomenes dali kurie vartoja kiekviena diena interneta oi suklydau visi naudojasi internetu tai jug 21 amziaus stebuklas :) o paklausa neriboto ir greito interneto nemazeja o kaip tik dideja… Neseniai mums atrode, kad 3G rysys super jega, greitis, o augant rysio technologijom jau dabar paklausa yra 4G interneto rysiui, dar paminesiu tai, kad Lietuviai rysio technologijos yra vieni pirmaujanciu is daugybes saliu, todel nereikia nuvertinti tuos zmones kai jie sako mums pakaks… Nepakaks. Nes jeigu tu jungiesi kiekviena diena ir kazka veiki bent po pora valandu pora dienu ir tu 5 gigu nebeliks… Ka jau kalbant, kad moki kol sutartis yra… Jusu konkurentai bite, omnitelis net ir mezonas jau siulo geriau :D uz 49lt gauni neribota kieki duomenu :) o uz 69 siuo metu ir 4G interneta gausi kai beveik siuntimosi greitis iki 80MB/S :D na skirtumai yra :) bet tai tik mano nuomone :)

  • deivis rašo:

   ziurint per koki programa leidi interneta ir neima uz puslapio atvertima nei 1 mb tai kad be reikalo rasei ilga komentara :D

 23. Lina rašo:

  O as noriu paklausti, jei naudociausi viber programa, kiek laiko uztektu 1GB?

 24. Gitana rašo:

  Tikrai esu pasipiktinusi ir as, labai gailimes, kad pasiememe ta tele 2 mobile internet, neuztenka net 10ciai dienu, 5GB.

  • mreznikovas rašo:

   Laba diena, Gitana,

   Sunku pasakyti, kam tiksliai išsinaudoja internetas, kadangi saugodami klientų privatumą srauto neanalizuojame, bet jeigu manote, kad priežastis gali būti mūsų pusėje, tikrai reikėtų registruoti jūsų atvejį Klientų aptarnavimo centre ir specialistai išsiaiškins bei pabandys padėti.

   Taip pat galbūt šis įrašas gali būti naudingas? http://blog.tele2.lt/2013/02/kur-pradingsta-mobilusis-internetas/comment-page-1/#comment-1760

   Artimiausiu metu taip pat rašysime apie tai, kaip internetą galima naudoti taupiau ir prižiūrėti limito išnaudojimą

   Pagarbiai
   Maksimas Reznikovas
   Tele2

 25. Sandra rašo:

  Sveiki, kai nieko nesisiunti, o tik naršai internete duomenų limitas mažėja?

  • mreznikovas rašo:

   Laba diena, Sandra,

   Taip, naršymas internete taip pat naudoja duomenų limitą, tačiau tai yra vienas taupesnių užsiėmimų. Žinoma, jei naršoma flash‘inėse ar kitokiose svetainėse su daug sunkios grafikos, tada daugiau duomenų naudojasi. Taip yra todėl. Kad naršant svetainės tekstai, nuotraukos ir pan. faktiškai yra parsiunčiami.

   Apie tai, kaip naudojasi duomenų limitas ir kaip kontroliuoti išnaršomų duomenų kiekį, neseniai rašėme čia:
   http://blog.tele2.lt/2013/02/kur-pradingsta-mobilusis-internetas/
   http://blog.tele2.lt/2013/03/kaip-taupyti-mobiluji-interneta/

   Pagarbiai
   Maksimas Reznikovas
   Tele2

 26. Andrius rašo:

  As turiu pildyk kortele, uzsisakiau plana 1gb, isijungiu interneta, ir ziuriu jog jis nesiekia 100kb, gyvenu Mažeikiuose ir nesuprantu, ko toks letas rysys, kadangi pildyk priklauso tele2,tai labai prasau jusu pagalbos, ar galima kaip nors tiketis geresnio rysio?

  • mreznikovas rašo:

   Sveiki, Andriau,

   Mažeikiuose „Tele2” ryšys, ir 2G, ir 3G, pagal bazinių stočių skaičius ir Ryšių reguliavimo tarnybos matavimus yra geras, tad sunku iškart pasakyt, kas gali lemti problemą.

   Savo svetainėje skelbiame ryšio žemėlapį, čia galite pasitikrinti signalo stiprumą jūsų buvimo vietoje http://www.tele2.lt/rysio_zemelapis.html. Priežastis taip pat gali būti telefono apribojimai, signalą iš dalies gali blokuoti pastatas, tad situaciją reiktų žiūrėt individualiai. Kad galima būtų išspręsti klausimą, siūlyčiau registruoti problemą Pildyk vartotojų aptarnavimo centre: – 1577 (0,15 Lt/skamb.) arba +370 684 000 77 (kaina – kaip skambučio į Tele2 tinklą)

   Pagarbiai
   Maksimas Reznikovas
   Tele2

 27. c gates rašo:

  Man pats interneto ryšys trūkinėja, kartais dingsta tokiose vietose, kad net nepagalvotum, kad jo ten negali būti, o su internetu dar blogiau…

  • mreznikovas rašo:

   Sveiki,

   Gaila, kad susiduriat su ryšio trukdžiais. Kad galima būtų išspręsti problema, galbūt galite paskambinti nemokamu Tele2 klientų aptarnavimo numeriu 117. Reiktų išsiaiškinti, galbūt problemų yra dėl telefono, kur tiksliai sutrinka ryšys. Tikrai bandytume išspręsti problemą

   Pagarbiai

   Maksimas Reznikovas
   Tele2

 28. minde rašo:

  pritariu kad nereiketu ribot interneta pasirinkus plana neribojamas ir klientu daugiau atsirastu siais laikais neuztenka tu 15 gb turiu pats bite tai tik porai savaiciu uztenk paskui suletin tai isvis neimanoma naudotis..rinkciaus tele2 gal risys butu geresnis bet atbaido tie apribojimai..

  • mreznikovas rašo:

   Sveiki, Mindaugai,

   Ko gero, tobulėjant technologijoms ir populiarėjant mobiliajam internetui, ribojimų parsiunčiamų duomenų srautui bus vis mažiau. Dabar ypač spartus 4G ryšys dar skinasi kelią, mobilųjį internetą žmonės dar pradeda naudoti aktyviau. Statistika rodo, kad dabar 1 GB telefone žmonėms yra pakankamai didelis duomenų kiekis. 1 GB Tele2 dabar duoda nemokamai (http://www.tele2.lt/akcijos/sventiskas_skanestas.html), daugiau žmonių atras mobilųjį internetą, tad tikėtina, kad ateityje bus siūloma naršyti dar daugiau

   Pagarbiai

   Maksimas Reznikovas
   Tele2

 29. minde rašo:

  nu taip suprantu kad uztenka kitims 1 gb. kai teledu bus geresnes salygos atsizvelgiant i tuos ribojamus tada ir pasirinksiu ji kiekvienas renkasi kam ko reikia o siuo metu is to ka siulo man tinkamo varianto nera tikriausiai taip ne vienas as galvoju..

 30. marius rašo:

  Sveiki, gal ateiti bus neribotas internetas? Nes kur as gyvenu tik galima pasijungti mobilu interneta. Ziuredamas youtube ar kituose tinklapiuose vaizdo klipus manau greit tie GB dingtu :) . Aciu uz atsakyma

  • mreznikovas rašo:

   Sveiki, Mariau,

   Smagu, kad mobilus internetas padeda. Deja, kol kas toks planas Lietuvoje nėra siūlomas. Užsienyje yra vis aptariama ir kažkiek tokių planų pradedama siūlyti, bet tai dar nėra norma. Pas mus mobiliojo interneto vartojimas dabar labai populiarėja, bet visi dar paslauga nesinaudoja, tad reikėtų palaukti didesnio paslaugos populiarumo ateityje. Be to, neribotas naudojimasis priklauso ir nuo technologijų raidos.

   Pagarbiai

   Maksimas Reznikovas
   Tele2

 31. Emilis rašo:

  naudojuosi mobiliuoju internetu kompiuteryje,signalo stiprumas 0 pastoviai rysys ribotas arba nera jungiamumo. Kaunas

  • mreznikovas rašo:

   Laba diena, Emili,

   Dėkui, kad pranešate apie problemą. Galbūt galėtumėt apie trikdžius pranešti nemokamu klientų aptarnavimo telefonu 117? Kad kolegos galėtų spręsti situacij1, reikalinga tiksli informacija apie įrangą ir vietą

   Pagarbiai

   Maksimas Reznikovas
   Tele2

 32. are rašo:

  keista bet naudojant sim abonimento interis vos juda,o va su pildyk gan normaliai.gaila kad baigesi vasara,buvo galimybe naktimis nemokomai naudotis.kodel tokia akcija visus metus nesiuloma

 33. sasa rašo:

  Prakalbejau maziau valandos per Skype sunaujdojau visus tele 2 3g, man atrodo kad kazkas netaip.

 34. tele2 klijantas rašo:

  Jusu numeriui Tele2 maksimali kredito limito suma yra 60.00 Lt, iki sios dienos esate pasieke 57.00 Lt.. ir cia vadinasi neribotas internetas kuri isnarsiau per 3dienas

  • mreznikovas rašo:

   Sveiki,

   Deja, negaliu nieko konkrečiai pakomentuoti pasakyt, reikėtų žinoti jūsų konkrečią situaciją, kokiu planu naudojatės ir pan. Galbūt galėtumėte paskambinti kolegoms Tele2 klientų aptarnavimo centre nemokamu numeriu 117, būtinai pasistengsime išspręsti situaciją

   Pagarbiai
   Maksimas Reznikovas
   Tele2

 35. Hi rašo:

  15GB kompiuteriui tikrai per mazai, nauji zaidimai uzima jau po 40-50GB… Va, pas lenkus vienas operatorius jau metus siulo mobilu 4G interneta uz nepilnus 12euru o duoda max 15MBps downloada ir 5MBps uploada o virsijus 100GB (!) sumazina iki 2MBps downloada ir tai cia 2015m taisykles, visus 2014 metus vartotojai turejo nelimituojama greit (kiek leidzia tinklas/galymybes) ir 200GB duomenu menesiui ir tai juos perzengus mazinuo iki 2Mbps tik tiems kas per daug apkauna tinkla (p2p torrentu vartotojams dazniausiai ) nes kiti siuntesi ir 400
  GB ir nelimituodavo atsintimo greicio. KADA PAS MUS KAZKAS PANASAUS BUS? PO 10 METU?

  • Hi rašo:

   Ai pamirsau pasakyti kad ten net ne abonimentas o prepaidas, papildai 50 zlotu,(~12euru) aktyvuoji ir turi 30d naudojand 4G technologija 15Mbps download, 5Mbps upload ir 100GB duomenu

Palikti komentarą

Skaitytojų prašome:
- komentuoti konkretų straipsnį
- nekurstyti nesantaikos
- nešmeižti ir neužgaulioti
Daugiau...
Tvarką pažeidus, komentarai gali būti trinami.