2010 lapkričio 02
Kategorijos: Paslaugos

Sutarties pratęsimasKaip žinote, mobiliojo ryšio sutartys būna dvejopos – terminuotos ir neterminuotos (kitaip dar vadinamos „be ilgalaikio įsipareigojimo“). Tad apžvelkime, ką daryti, jei esate privatus klientas ir norite pakeisti mokėjimo planą skirtingomis aplinkybėmis.

Pirmiausia svarbu atkreipti dėmesį, kad norint keisti mokėjimo planą, Jūsų turimos Tele2 sutarties įsipareigojimo laikas turėtų būti pasibaigęs. Svarbu pažymėti tai, kad net ir pasibaigus įsipareigotam sutarties laikui, sutartis nenustos galioti, tad jei esate patenkinti paslaugų teikimo sąlygomis, mokėjimo plano keisti nėra būtina.

Jeigu jūsų sutartis yra neterminuota, mokėjimo planą galite keisti bet kada.

Kitas svarbus dalykas – į kokį mokėjimo planą norite keisti dabar turimą ir ar norite kartu įsigyti mobilųjį telefoną už geresnę kainą.

Jeigu norite tik pakeisti mokėjimo planą ir neįsigyti telefono, patogiausia ir greičiausia tai padaryti savitarnos svetainėje „Mano Tele2“ -> Sutarties pratęsimas. Šią nuorodą matysite, jeigu jūsų mokėjimo planas gali būti pakeistas (dėl aukščiau nurodytų aplinkybių). Čia keitimą galite atlikti kartą per ketvirtį.

Jei pasirašydami sutartį ketinate įsigyti ir telefono aparatą, patogiausia tai atlikti tele2.lt svetainėje esančioje el. parduotuvėje. Telefoną su sutartimi nemokamai pristatysime jūsų nurodytu adresu!

Žinoma, tiek pakeisti mokėjimo planą, tiek ir išsirinkti naują telefoną su sutartimi galite ir mūsų salonuose.

Gero naudojimosi paslaugomis!

Naudingos nuorodos:

Parašė Daniel, Marketingo skyrius

Komentarai

 1. GIN rašo:

  Sveiki, tik šiandien atradau jūsų blogą – tikrai geras ir naudingas daiktas:)
  ir, svarbiausia, raštingai rašomas. Bravo dėl to.

  o dėl šios temos – tai pamačiau savo manotele2 svetainėje tą siūlymą, kol kas vertinu jį kaip spaudimą ilgesniam laikui susisaistyti:)

  nesikratyčiau to, bet savo rato paslaugos naikinimas nuteikė nepalankiai:((((

  tiesiog iš buvusios susikurtos mano šeimą tenkinusios situacijos esu priverstas ieškoti optimalaus sprendimo ir šiuo metu jis yra toks, kad geriau telefoną pirkti ne pas jus ir nesudaryti sutarčių 2 metams.

  man atrodo, kad per tą laiką internetas ženkliai atpigs, pagausės wifi zonų, o įsipareigojimai liktų ilgam

  • Tele2 rašo:

   Sveiki,
   Dėl tarpsusavio pokalbių paslaugos atsakėme prie įrašo – http://blog.tele2.lt/2010/10/artimiausiems-zmonems-skambinti-galite-nemokamai/.

   Dėl šios temos – jeigu nenorite ilgalaikių įsipareigojimų, siūlome įsigyti telefoną be sutarties (arba nusipirkti jį iš kito tiekėjo). Tokiu būdu vis tiek verta žinoti apie galimybę pasikeisti mokėjimo planą savitarnos svetainėje – juk neįsigyjant telefono su nuolaida, toks plano pakeitimas Jūsų neįpareigos jokiam terminui.

   Beje, ačiū už komplimentą :)

   • GIN rašo:

    Na, Jūsų operatyvumas ir pareigingumas atrodo nerealus:)

    bet jei į temą, tai pamenu, kad sutartyje yra prierašas “pajungti nemokamus pokalbius tarp (išvardyti 5 numeriai)… iki (nurodyta data)”
    tai, būkit geri, atsakykit, kiek dar galios “Savas ratas”? ar bus vienašališkas sutarties salygų keitimas iš tele2 pusės?

    aišku, čia konsultantų gal reikia klausti, bet jų reikia ieškoti ir ilgai aiškinti, kol supranta. O paskui vistiek ne visą tiesą pasako :)

    • Tele2 rašo:

     Vienašališko sąlygų keitimo nebus. Jeigu Jūsų turimos sutatys jau dabar yra neterminuotos, paslauga Savi nustos galioti tuo atveju ir tada, kai Jūs pasikeisite mokėjimo planą.

     Iš tikro tik Jūs galite matyti, kaip elgtis Jums verta – jeigu dabar galiojantys mokėjimo planai yra patys geriausi iš šiuo metu siūlomų (ir optimalūs Jūsų poreikiams), jų keisti nevertėtų. Tačiau jei pakeitus bent vieną mokėjimo planą galite pagerinti sąlygas (pvz., sutaupyti dalį išlaidų) – pasvarstykite šį variantą. Mat jeigu sutaupyti galite bent 11 Lt – tai keisti planą jau apsimoka. Plačiau šio įrašo komentaruose – http://blog.tele2.lt/2010/10/artimiausiems-zmonems-skambinti-galite-nemokamai/ .

 2. GIN rašo:

  ačiū už atsakymus ir komentarus.

 3. kukumalu rašo:

  tai jei gerai supratau, pagal šitą įrašą – jei dabar turiu terminuotą sutartį, su minimaliu prakalbamu 30lt mokesčiu, ir paprašyčiau pakeisti planą į tokį kuris kainuoja 59lt (arba į bet kokį didesnės įmokos planą) negalėtumėte to padaryti ? įdomus biznis :)

  • Greta, Tele2 rašo:

   Kukumalu, jeigu nepasibaigus sutarties laikui norite keisti planą į didesnio mėnesio mokesčio planą, jums ši galimybė gali būti suteikiama. Tačiau būna išimčių. Kaip yra konkrečiu atveju, reikia žiūrėti į jūsų turimą sutartį bei jos sąlygas.

 4. uis rašo:

  sveiki.norejau paklausti o jei as noriu pratesti sutarti taciau siuo metu esu bedarbis ar galiu ja pratesti?

  • Greta, Tele2 rašo:

   Yra įvairių aplinkybių, kurias reikėtų įvertinti, atsižvelgus į jūsų konkrečią situaciją.

 5. Arvydas rašo:

  Ar pratęsiant šiuo metu neterminuotą sutartį internetu, ir imant kartu telefoną, reikalinga kad kurjerio atvykimo metu būčiau namuose? Sutartis pasirašyta mano vardu. Retai būnu namuose, o sutartis jau baigėsi, reikėtų naujo telefono.

 6. abolu rašo:

  Sakykite, jei likus iki sutarties pabaigos 4 men, sugalvočiau pasikeisti telefoną, ar būtų įmanoma tai padaryti jau dabar, pratesiant nesibaigusia sutartį?

 7. Jurga rašo:

  Nuvylėte. Vakar už sutarties su Tele2 pratęsimą sumokėjau 20 litų ! Gaila, kad nevertinate savo klientų. Esu ja jau, turbūt, apie 15 metų. Imu suvokti, kad gal be reikalo…

 8. Klientas rašo:

  Mane taip pat labai sunervino ir nuvylė, kai paprašė sutarties pratęsimo mokesčio 20 Lt (5,80 eur). Tele2 pradėjo atvirai tyčiotis iš klientų, kurie lojalūs virš 10 metų ir turi ne vieną telefono numerį. Gal tegul vadovybė susimąsto ką daro.

 9. Maxwellloans24@outlook.com rašo:

  Sveiki Ar jums reikia skubiai paskolą? Ar jums reikia finansinės pagalbos? Ar jums reikia paskolą apmokėti sąskaitas ar nusipirkti būstą? Jūs norite savo verslo paskolą? Worry ne daugiau. Ši paskola programa leidžia jums mėgautis žemos palūkanų normos, už ne mažiau kaip 2% per metus per du mėnesius-20 metų laikotarpiui. Pradėti franšizės verslo įsigijimą … verslo plėtrai, pirkimas, komercinės vykdymas ir asmeninės paskolos … Aplankykite mus šiandien (Maxllloans24@outlook.com), kur yra jūsų dneeds gali būti mas ir savo rūpesčius yra daugiau.

  Jūsų pilnas aprašymas:
  Vardai, pavardės:
  Šalis:
  Valstybė:
  Lytis:
  Adresas ……….
  Telefonas: ……….
  Pareigos:
  Kiekis Reikalinga:
  Tikslas Paskolos grąžinimo būdas:
  Paskolos Trukmė:
  Telefono Numeris:

 10. jane rašo:

  Sveiki, aš esu ponia Jane Alison, privati paskola skolintojas, kuris suteikia gyvenimo laiko alternatyviąsias paskolas. Ar jums reikia skubiai paskolą išvalyti savo skolas ar jums reikia kapitalo paskolą pagerinti savo verslą? jūs atmetė bankų ir kitų finansų įstaigų? Ar jums reikia konsolidavimo paskolą ar paskolą? ieškoti ne daugiau, nes mes esame čia, kad visas savo finansines problemas nustumti į praeitį. Mes paskolų fondus dėmesį į privatiems asmenims, kuriems reikia finansinės paramos, kurie turi bloga kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą esant 2% norma. Noriu naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir gavėjo pagalbą ir bus pasirengę pasiūlyti Jums paskolą. Taigi Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: (saintloans@hotmail.com)

 11. Arūnas rašo:

  Pasityčiojimas, Tele2 už sutarties pratęsimą paprašė 5.8eur

 12. fernan tina rašo:

  Ar manote, kad gauti paskolą? Ar jūs rimtai poreikis skubiai paskolos pradėti savo verslą? Ar jums skolos? Tai jūsų šansas pasiekti savo norus, mes suteikiame asmeninės paskolos, verslo paskolos ir verslo paskolos ir visų rūšių paskolų su 2% palūkanų Daugiau informacijos, susisiekite su mumis elektroniniu paštu (FERNANTINALOAN@GMAIL.COM)

 13. safegate finance rašo:

  Norime informuoti plačiąją visuomenę, kad SAFEGATE “Global Finance” Pagrindinis šiuo metu suteikiant iš paskolų už prieinamą norma 3% metine palūkanų norma. Mes apdalinti minimalų paskolos suma EUR 1,000.00 ir didžiausią sumą 100,000,000.00 eurų. Jei esate reikia finansavimą verslo plėtrai, žemės ūkio paskirties, grąžinti skolą ir švietimo paskolos, tada mes galime būti labai pagalbos į jus. Daugiau klausia apie mūsų kredito programa, mes rekomenduojame, kad jūs susisiekti su mūsų oficialus siųsti nurodyta toliau:

  Įmonės paštas: safegateglobalfinancehome@gmail.com

 14. Ervinas rašo:

  Sveiki, noreciau paklausti, as dabar turiu Samsung galaxy s6 ir uzsinorejau pasikeisti i Samsung galaxy s6 edge ar butu galimybe tai padaryti ?

 15. Teresa rašo:

  Ar jums reikia paskolą ?? Ar jums reikia bet kokios finansinės paramos ?? Ar jums reikia paskolą už bet kokios priežasties ?? siūlome pigus ir prieinamas paskolas tiek privatiems asmenims ir įmonėms iš viso pasaulio ne pigus palūkanų norma 2%. Susisiekite su mumis šiandien: (finansbankloan@list.ru) mėgautis mūsų lengvai paskolų paslaugas.

Palikti komentarą

Skaitytojų prašome:
- komentuoti konkretų straipsnį
- nekurstyti nesantaikos
- nešmeižti ir neužgaulioti
Daugiau...
Tvarką pažeidus, komentarai gali būti trinami.